New Business Manager v digitálnej agentúre

GALTON Brands s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
SKY is the limit

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme New Business Managera so schopnosťou systematicky a vytrvalo nachádzať obchodné príležitosti a nových zákazníkov pre našich kreatívcov aj webdeveloperov. Pozitívne naladeného parťáka, ktorý nie je geek, ale ani technologický dinosaurus.

My totiž veríme, že každý človek má svoje superschopnosti a nadanie. Ak medzi tie tvoje patria zmysel pre obchod, výborné komunikačné schopnosti a talent zorientovať sa v novom prostredí, bude sa ti u nás páčiť. Pretože "SKY is the limit”. To, ako budeš odmenený závisí od tvojej šikovnosti a schopnosti získať nového klienta so zaujímavým projektom.

Získaš možnosť pracovať s TOP ľudmi a TOP technológiami.
Budeš makať na slovenských aj zahraničných projektoch.
Pracovať môžeš pokojne aj z domu. Ponúkame ti flexibilný pracovný čas.
Budeš napredovať vďaka reálnym skúsenostiam a online aj offline vzdelávaniu.
V práci sa nebudeš nudiť. Každý klient a projekt prináša nové výzvy.
Dostaneš možnosť finančne aj profesne rásť.
Niekoľkokrát do roka zažiješ Paintball, Lasergame alebo Tour de Bar s kolegami.
Poskytneme ti zázemie stabilnej agentúry s pobočkami v Bratislave aj Nitre.
Dáme ti priestor na vlastnú sebarealizáciu.
Xbox, pukance aj kávička sú samozrejmosťou.

Prekvap nás svojim CV na [email protected] a my ťa prekvapíme zaujímavou pracovnou pozíciou v našej agentúre.

PS: Čas superhrdinov je obmezdený, preto budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za porozumenie všetkým ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť nadviazať nové kontakty
- schopnosť samostatne viesť obchodné prípady
- spoľahlivosť a precíznosť
- komunikatívnosť a presvedčivosť
- vytrvalosť a systematickosť pri práci
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- skúsenosti s predajom marketingových riešení veľkou výhodou
- prehľad v službách online marketingu veľkou výhodou

Budujeme značky a tvoríme príbehy, ktoré dlhodobo víťazia v svete meniacich sa kultúr a technológií.

GALTON Brands je brandingová agentúra, s tímom kreatívcov a technologických inovátorov. Základom nášho úspechu sú inovatívne nápady, moderné technológie, ale najmä ľudia, ktorí rozumejú svojej práci a robia ju dobre. Začali sme ako malé grafické štúdio s tromi nadšencami a veľkou chuťou pracovať. Dnes máme za sebou roky práce s malými i veľkými, domácimi i zahraničnými značkami. Pracujeme pre tuzemské i zahraničné značky v tíme tridsiatich špecialistov.

Naše služby pokrývajú celý životný cyklus značky. Poskytujeme inovatívne riešenia v oblasti brandbuildingu, employer brandingu, tvorby webstránok, e-shopov, online a offline kampaní pre klientov HYZA, MATADOR, RESCO, KPMG, ČSOB, Forbes, GSK, ZSE, Foxconn, UNIQA GSC, ING BSS a mnoho ďalších.

Veríme, že práve spolupráca s tými najlepšími a najšikovnejšími je hlavným dôvodom spoločného úspechu – nás aj našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2962510  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: SKY is the limit