Telefonický operátor

zone:call, s.r.o.

okres Kežmarok, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 800 EUR/mesiac, fixný + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nových kolegov, ktorí majú záujem spoznať najnovšie telekomunikačné trendy ponúkané spoločnosťou SLOVAK TELEKOM.

- telekomunikačné poradenstvo pre nových a existujúcich klientov
- poskytovanie informácií o nových produktoch a službách Slovak Telekom
- aktívny telesales
- oslovovanie klientov s prezentovaním ponuky služieb – predaj

- práca s najnovšími technológiami
- školenia a zlepšovanie zručností v rámci firemných edukačných aktivít
- možnosť kariérneho rastu
- kompletné bezplatné zaškolenie zamerané na správnu argumentáciu a vedenie telefonického rozhovoru

Na osobný pohovor pozývame iba vybraných uchádzačov. Každému uchádzačovi zasielame informáciu o postupe do užšieho výberu, po ktorom bude pozvaný na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

crewnet, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti
- skúsenosti v oblasti predaja sú výhodou, nie však podmienkou
- samostatný a aktívny prístup
- ochota vzdelávať sa a rozširovať svoje zručnosti
- tímová spolupráca

crewnet, s.r.o. je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti marketingu. Realizujeme projekty zamerané na front office a back office
ID: 2012208  Dátum zverejnenia: 22.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 800 EUR/mesiac, fixný + variabilná zložka