Area sales manager Zomato

Zomato Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZOMATO je online reštauračný sprievodca, ktorý bol vytvorený s cieľom pomáhať ľuďom pri hľadaní miest, ktoré im ponúkajú skvelé jedlo a pitie. V súčasnej dobe pôsobíme už v 27 krajinách po celom svete.
Za 6 rokov našej existencie sme vyrástli až na 3000 zamestnancov po celom svete a stale rastieme.

Sme dynamický tím nadšencov dobrého jedla a technológií. Hľadáme priateľov, ktorí s nami budú ťahať za jeden koniec. Pokiaľ pre vás jedlo neznamená len zaplnenie žalúdka a chcete svoj záujem zužitkovať v práci pre najrýchlejšie rastúci gastronomický portál na svete, neváhajte sa k nám pridať!

Hľadáme cieľavedomách skúsených pracovníkov, ktorých spája radosť z nových výziev. Radi sa stretneme so všetkými, ktorí sa neboja intenzívnej práce a majú angličtinu na komunikatívnej úrovni. Tak ako u nás, aj u vás sa práca stane koníčkom :)

Area Sales Manager je zodpovedný za obchodné výsledky zverenej lokality.

Zodpovednosti:
Vedenie tímu za účelom budovania klientských vzťahov vrátane vyhľadávania obchodných príležitostí, vyjednávania, uzatvárania zmlúv, fakturácia, platby a riešenie problémov.
Rozdeľovanie sales leads, sledovanie a monitorovanie práce každého člena tímu spolu so zaistením očakávaného pracovného výkonu a výsledkov.
Reporting obchodných výsledkov, platobnej morálky klientov, hodnotenia výkonov v tíme
Nábor obchodníkov do tímu a ich podpora
Key Account management klientov vyžadujúcich komplexnejšiu starostlivosť

Budete súčasťou multikultúrneho tímu pri budovaní veľkej medzinárodnej spoločnosti.
Pracovná zmluva na plný úväzok.
Možnosť osobného rozvoja a odborného vzdelávania.
Možnosť kariérneho rastu.
Motivujúci fixný plat, odmeny na základe výkonnosti, preplatenie cestovných nákladov a účtov za služobné hovory.
Firemný notebook.
Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

Požiadavky:
2+ rokov relevantných pracovných skúseností
Predošlá skúsenosť s vedením tímu podmienkou
Podložené dosiahnuté obchodné výsledky
Výborné komunikačné schopnosti
Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni
Vysoké etické štandardy
Nadšená a motivovaná osobnosť, ktorej nebude prekážať flexibilná pracovná doba a práca v multi-kultúrnom tíme

Prečo Zomato?
Láka ťa pracovať v mladom, dynamickom kolektíve? Chceš sa podieľať na vytváraní a rozvoji našich služieb a produktov? Baví ťa posúvať hranice a prijímať nové výzvy? Ak je tvoja odpoveď trikrát áno, potom v Zomate budeš ako vo svojom živle.

Viac o tom čo robíme a prečo to robíme nájdeš tu: https://www.zomato.com/sk/about

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2011101  Dátum zverejnenia: 30.7.2015