Data Collection Executive

Zomato Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Medená 18, Bratislava
Termín nástupu
10.01.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zber, zhromažďovanie a aktualizácia informácií o reštauráciách.

Kontrola všetkých informácií na internetových stránkach tak, aby bola zaistená aktuálnosť dát.

Vyhľadávanie nových reštaurácí v mestách a predávanie informácií o nich na webové stránky.

Budete súčasťou multikultúrneho tímu pri budovaní veľkej medzinárodnej spoločnosti.

Pracovná zmluva na plný úväzok.

Možnosť osobného rozvoja a odborného vzdelávania.

Možnosť kariérneho rastu.

Motivujúci fixný plat, odmeny na základe výkonnosti, preplatenie cestovných nákladov a účtov za služobné hovory.

Firemný notebook.

Neobmedzený prísun jedla, kávy a denné využitie anglického jazyka.

Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prečo Zomato?
Láka ťa pracovať v mladom, dynamickom kolektíve? Chceš sa podieľať na vytváraní a rozvoji našich služieb a produktov? Baví ťa posúvať hranice a prijímať nové výzvy? Ak je tvoja odpoveď trikrát áno, potom v Zomate budeš ako vo svojom živle.

Viac o tom čo robíme a prečo to robíme nájdeš tu: https://www.zomato.com/sk/about

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1962166  Dátum zverejnenia: 19.12.2014