Sales manager Zomato

Zomato Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme dynamický tím nadšencov dobrého jedla a technológií. Hľadáme priateľov, ktorí s nami budú ťahať za jeden koniec. Pokiaľ pre vás jedlo neznamená len zaplnenie žalúdka a chcete svoj záujem zužitkovať v práci pre najrýchlejšie rastúci gastronomický portál na svete, neváhajte sa k nám pridať!

Hľadáme cieľavedomách skúsených pracovníkov aj začiatočníkov, ktorých spája radosť z nových výziev. Radi sa stretneme so všetkými, ktorí sa neboja intenzívnej práce a majú angličtinu na komunikatívnej úrovni. Tak ako u nás, aj u vás sa práca stane koníčkom :)

Čo robí Zomato Sales Manager?

- pomáha reštauráciám zviditeľniť sa cez reklamný priestor a predplatené služby Zomata
- vyhľadáva nových perspektívnych klientov
- vytvára obchodné príležitosti s reštauráciami od typu take-away až po luxusné podniky
- radí reštauráciám pri tvorbe ideálneho marketingového plánu v rámci reklamných plôch na Zomate

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

0 - 2 roky praxe, ideálne v oblasti predaja.

Silný obchodný duch.

Skúsenosti s telefonickým predajom výhodou.

Vynikajúce komunikačné schopnosti v SJ a AJ.

Znalosť práce na PC, dobrá rýchlosť písania na PC, znalosť Microsoft Office.

Nadšená a motivovaná osobnosť, pre ktorú nie je prekážka flexibilná pracovná doba a práca v multikultúrnom tíme.

Prečo Zomato?
Láka ťa pracovať v mladom, dynamickom kolektíve? Chceš sa podieľať na vytváraní a rozvoji našich služieb a produktov? Baví ťa posúvať hranice a prijímať nové výzvy? Ak je tvoja odpoveď trikrát áno, potom v Zomate budeš ako vo svojom živle.

Viac o tom čo robíme a prečo to robíme nájdeš tu: https://www.zomato.com/sk/about

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1951856  Dátum zverejnenia: 6.1.2016