Sales Manager

Zomato Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Medená 18, Bratislava
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZOMATO je online reštauračný sprievodca, ktorý bol vytvorený k tomu, aby pomáhal ľuďom pri hľadaní miest, ktoré im ponúkajú skvelé jedlá a nápoje. V súčasnosti pôsobíme už v 44 mestách v 15 krajinách po celom svete a aktuálne sme v Prahe. Počas 6 rokov našej existencie sme sa rozšírili až na 750 zamestnancov po celom svete a toto číslo chceme zdvojnásobiť v priebehu budúceho roka.

ZOMATO je postavené na tíme mladých a nadšených ľudí. Veríme, že práve spolupráca s tými najlepšími a najšikovnejšími ľuďmi, ktorých získame do nášho tímu, je hlavným dôvodom nášho úspechu.

Náplň práce:

asistencia reštauráciám pri zviditeľnení sa prostredníctvom predaja reklamného priestoru a ďalších predplatených služieb na Zomato/obedovat.sk

vyhľadávanie novej a perspektívnej klientely a vytváranie obchodných príležitostí pre reštaurácie od typu take-away až po päťhviezdičkové podniky v teréne i telefonicky,

poskytovať poradenstvo klientom ohľadom vhodného a funkčného marketingového plánu určeného na zobrazenie a zviditeľnenie v rámci ich reklamných plôch na Zomato/obedovat.sk

Budete súčasťou multikultúrneho tímu pri budovaní veľkej medzinárodnej spoločnosti.

Pracovná zmluva na plný úväzok.

Možnosť osobného rozvoja a odborného vzdelávania.

Možnosť kariérneho rastu.

Motivujúci fixný plat, odmeny na základe výkonnosti, preplatenie cestovných nákladov a účtov za služobné hovory.

Firemný notebook.

Neobmedzený prísun jedla, kávy a denné využitie anglického jazyka.

Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:

0 - 2 roky praxe, ideálne v oblasti predaja.

Silný obchodný duch.

Skúsenosti s telefonickým predajom výhodou.

Vynikajúce komunikačné schopnosti v SJ a AJ.

Znalosť práce na PC, dobrá rýchlosť písania na PC, znalosť Microsoft Office.

Nadšená a motivovaná osobnosť, pre ktorú nie je prekážka flexibilná pracovná doba a práca v multikultúrnom tíme.

Obedovat.sk, the market leader in discovery of daily menus in Slovakia, is now a part of Zomato.com, Asia’s largest and one of the world’s fastest growing restaurant guides.

Zomato was created to help people find and connect with great places to eat and drink around them. We are in 15 countries today with more on the way and we are launching in Bratislava. In the 6 years since we started, we have grown to 800 people worldwide and are looking to double our strength over the next year.

Zomato Obedovat is filled with young, enthusiastic individuals. We believe, that working together with the best and brightest that we hire into our team, is the main driver of our success. There are no strangers at Zomato Obedovat, only friends you haven’t yet met.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1875699  Dátum zverejnenia: 24.10.2014