CEO asistent/ka

ZOET.gallery s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
november / december 2015
700 - 1100 EUR/mesiac, V závislosti od kvality pracovného výkonu a rozsahu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osobný asistent CEO spoločnosti - komplexné zastrešenie agendy a servisu, time management, supervízia nad plnením úloh a plánov, vyhľadávanie a spracovanie informácií, analýzy, podávanie reportov, vyhodnocovanie ponúk, korešpondencia, organizácia schôdzok, služobných ciest, vyhotovenie záznamov z meetingov, úlohy súvisiace so zabezpečením chodu kancelárie, reprezentácia.

Práca v dynamickom nekorporátnom prostredí, mladý kolektív, mentoring, intenzívny rozvoj skúseností, účasť na medzinárodných podujatiach, priama účasť na raste ambiciózneho globálneho projektu, v závislosti na kvalitách a schopnostiach uchádzača možnosť významného kariérneho rastu.

Životopis a motivačný list s podrobným popisom doterajších skúseností a náplne práce zašlite na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady:
Maximálna dôslednosť, asertivita a dôraznosť, reprezentatívny outfit a vystupovanie, excelentné organizačné a komunikačné schopnosti, znalosť etikety, flexibilita s ohľadom na dynamický pracovný režim nadriadeného (práca v neštandardnom pracovnom čase a mimo štandardného fondu pracovného času, služobné cesty).

Ďalej požadujeme:
Systematický a pedantný prístup k plneniu úloh, zvládnutý time a task management, multitasking, schopnosť samostatne nachádzať spôsoby riešenia problémových situácií, bezchybná slovenčina, porozumenie a plynulá reč v cudzom jazyku.

Nepožadujeme prax na rovnakej pracovnej pozícii, avšak podmienkou sú skúsenosti uchádzača adekvátne uvedeným požiadavkám.
"Schopnosť učiť sa" vítame, nepovažujeme ju však za náhradu chýbajúcich skúseností a predpokladov.
Krátkodobú študentskú prax ako dostatočnú skúsenosť neakceptujeme.
Aktívny a pozitívny vzťah k umeniu a dizajnu je výhodou.

ZOET je medzinárodná prezentačná a predajná platforma pre umelcov a dizajnérov s kurátorským dohľadom.
Na prelome rokov 2015/2016 platformu sprístupníme širokej verejnosti.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2273902  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1100 EUR/mesiac, V závislosti od kvality pracovného výkonu a rozsahu práce