Vodič nákladného vozidla, vodič LKW

ZOBORTRANS, s.r.o.

Dvorčanská 74, 949 05 Nitra - Krškany, okres Žilina, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
vodič nákladného vozidla - deň 40 e v čistom, vodič LKW - platové podmienky pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v Žiline - rozvoz stolárskeho materiálu v 12 t plachtovom vozidle po Žilinskom kraji, 4x do týždňa po cca 8 hodín;
práca v Nitre - vodič LKW - doprava v rámci EÚ (najmä Veľká Británia) + Turecko

Životopisy na vodiča 12 t do Žiliny zasielať na [email protected]
Životopisy na vodiča LKW do Nitry zasielať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

platná karta vodiča, kvalifikačná karta, platný preukaz lekárskej i psychickej spôsobilosti
zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť, dochvíľnosť

Spoločnosť Zobortrans s.r.o. sa zaoberá a má dlhoročné skúsenosti v oblasti Doprava a logistika.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2639697  Dátum zverejnenia: 11.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: vodič nákladného vozidla - deň 40 e v čistom, vodič LKW - platové podmienky pri osobnom pohovore