Zámočník/Zvárač

ZMOP - Manufacture & Erection s.r.o.

Miesto práce
Národná 1961, 900 01 Modra, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na TPP a SZČO technicky zdatných zámočníkov/zváračov 135 so znalosťou čítania technickej dokumentácie. Čistá mzda: 700-1100€ pre výkon práce okr. PEZINOK+SLOVENSKO.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- dôslednosť a technická zdatnosť
- dodržiavanie pracovných postupov a BOZP
- manuálna zručnosť - časová flexibilita
Výhodou - VP skupiny B, C, vlastné auto, žeriavnícky preukaz, preukaz VZV, teleskopické plošiny, manipulátory ...

- Zamestnanci: príspevok na stravu a dopravu, diéty, štvrťročné odmeny,
- SZČO: diéty, štvrťročné odmeny,
- UBYTOVANIE ZDARMA

Uchádzačov, ktorí spĺňajú základné predstavy o kvalite a odbornosti budeme kontaktovať telefonicky, prípadne mailom pre doplnenie informácií alebo stanovenie termínu osobného pohovoru. Všetkým ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zámočník/zvárač

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou oceľových konštrukcií a technologických zariadení v tuzemsku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2578247  Dátum zverejnenia: 1.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou