Area Sales Manager

Zľavomat.sk

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vyhľadávanie obchodných príležitostí v oblasti cestovného ruchu (hotelierstvo)
- riadenie tímu obchodných zástupcov (2-4 členovia)
- zodpovednosť za plnenie plánu
- účasť na obchodných stretnutiach
- realizácia školení nových členov tímu
- návrh a tvorba predajnej stratégie v zverenom regióne
- pravidelná účasť na poradách
- cestovanie v rámci zvereného regiónu (východné slovensko)

- nadpriemerné a neustále rastúce platové ohodnotenie
- prácu v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá je špičkou v odbore a patrí medzi TOP 10 zamestnávateľov na Slovensku.
-mladý, dynamický pracovný tím
- pohodovú atmosféru slobodnej firmy bez tvrdého dozoru a home office
- otvorenú firemnú kultúru a zamestnanecké benefity
- prácu na živnostenský list
- pravidelné teambuildingové a iné zážitkové akcie

Z časového hľadiska nieje možné kontaktovať všetkých uchádzačov, preto budeme oslovovať iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za Vaše pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- min. 2 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii
- aktívny vodič - podmienkou
- proaktívny prístup k práci
- analytické a strategické myslenie
- negociačné zručnosti
- organizačné zručnosti
- riadiace zručnosti
- pracovné nasadenie a dynamika

Zľavomat svojich užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Súčasťou Secret Escapes Group sú aj ďalšie značky, medzi ktoré patria Slevomat, Zlavomat, Travelist, SKRZ.

Rok 2018 s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom € a rok 2019 s obratom 34 miliónov € patria k zatiaľ najúspešnejším rokom v histórii spoločnosti. Práve v roku 2019 sa Zľavomat umiestnil v top 3 najväčších tuzemských predajcov ubytovania na Slovensku. V roku 2020, poznačenom pandémiou, posilnil Zľavomat svoje aktivity v oblasti spoločenského rozvoja a venoval viac priestoru subjektom tretieho sektora, aby získali pomoc pre ľudí, ktorí to aj v dôsledku šírenia koronavírusu potrebovali. Prostredníctvom charitatívnych ponúk venovala spoločnosť v roku 2020 na dobročinné účely takmer 50 tisíc €. Za zodpovedné podnikanie sa stal Zľavomat jedným z troch finalistov súťaže Via Bona Slovakia 2020 v kategórii Malá/stredná firma.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2840252  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou