Manažér produktového oddelenia

Zľavomat.sk

Miesto práce
Mlynské Nivy 73, Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie jednotlivých produktových teamov (nad 10 zamestnancov)
- zodpovednosť za ponuky uverejnené na stránke (zodpovednosť za nastavenie ponúk, konzultácia s produktovými oddeleniami a oddelením kreatívy, kontrola vzhľadu ponúk)
- štatistiky plnenia plánov
- pravidelná komunikácia s managementom spoločnosti
- komunikácia s IT a vývojárskym teamom, poskytovanie podkladov,
konzultácie pri problémoch, komplexné zastrešovanie zavádzaných zmien
- support a motivácia zamestnancov

- mobilný telefón, notebook
- kolektív tých najlepších ľudí vo svojom obore
- moderné pracovné prostredie, mladý kolektív
- kredity na voľné využívanie služieb Zľavomat-u
- pravidelné firemné teambuildingy a iné žážitkové akcie

Ospravedlňujeme sa, že pre veľký počet životopisov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.12.2016 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

- výborné manažérske zručnosti a skúsenosť s vedením tímu
- silná vnútorná motivácia
- veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- schopnosť motivovať team

Zľavomat sa stal fenoménom slovenského internetu a najväčším inšpiračným portálom na Slovensku. Svojim užívateľom každodenne predstavuje výnimočné cenové ponuky na predjednané služby a produkty. Zľavomat ponúka svoje služby na celom území Slovenskej republiky, zároveň je súčasťou stabilnej a etablovanej Slevomat Group, ktorá koncept hromadného nakupovania rozširuje aj v Českej republike a Maďarsku. V roku 2015 sa Zľavomat stal jedným z TOP 10 zamestnávateľov Slovenska v obchode.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slevomat.cz, s.r.o.-organizačná zložka Slovensko
Mlynské Nivy 73
82105 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nina Valíčková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2823869   Dátum zverejnenia: 23.11.2016