Area Sales Manager

Zľavomat.sk

Miesto práce
Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie tímu obchodných zástupcov (2-4 členovia)
- zodpovednosť za plnenie plánu
- účasť na obchodných stretnutiach
- realizácia školení nových členov tímu
- návrh a tvorba predajnej stratégie v zverenom regióne
- pravidelná účasť na poradách
- cestovanie v rámci zvereného regiónu (východné slovensko)

- nadpriemerné a neustále rastúce platové ohodnotenie
- prácu v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá je špičkou v odbore a patrí medzi TOP 10 zamestnávateľov na Slovensku.
-mladý, dynamický a poriadne uletený pracovný tím
- pohodovú atmosféru slobodnej firmy bez tvrdého dozoru a home office
- otvorenú firemnú kultúru a zamestnanecké benefity
- prácu na živnostenský list
- pravidelné teambuildingové a iné zážitkové akcie

Z časového hľadiska nieje možné kontaktovať všetkých uchádzačov, preto budeme oslovovať iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za Vaše pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- min. 2 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii
- aktívny vodič - podmienkou
- proaktívny prístup k práci
- analytické a strategické myslenie
- negociačné zručnosti
- organizačné zručnosti
- riadiace zručnosti
- pracovné nasadenie a dynamika

Zľavomat sa stal fenoménom slovenského internetu a najväčším inšpiračným portálom na Slovensku. Svojim užívateľom každodenne predstavuje výnimočné cenové ponuky na predjednané služby a produkty. Zľavomat ponúka svoje služby na celom území Slovenskej republiky, zároveň je súčasťou stabilnej a etablovanej Slevomat Group, ktorá koncept hromadného nakupovania rozširuje aj v Českej republike a Maďarsku. V roku 2015 sa Zľavomat stal jedným z TOP 10 zamestnávateľov Slovenska v obchode.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zľavomat.sk
Mlynské Nivy 73
82105 Bratislava
ID: 2756261   Dátum zverejnenia: 7.10.2016