Inside Sales Specialist

Zľavomat.sk

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Fix + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce bude:
- telefonická a mailová komunikácia s potencionálnymi i existujúcimi obchodnými partnermi
- prezentácia služieb spoločnosti
- spolupráca pri navrhovaní jednotlivých ponúk pre partnerov
- dojednávanie obchodných podmienok
- samostatné vedenie obchodných prípadov
- spolupráca s marketingom i ostatnými tímami

- mobilný telefón, notebook
- kolektív tých najlepších ľudí vo svojom obore
- moderné pracovné prostredie, mladý kolektív
- kredity na voľné využívanie služieb Zľavomat-u
- pravidelné firemné teambuildingy a iné zážitkové akcie

Vzhľadom na vysoký počet životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.2.2017 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia na výsledky a silná vnútorná motivácia
- schopnosť presviedčať a zaujať v krátkom časovom úseku
- veľmi dobré komunikačné a obchodné schopnosti, schopnosť aktívne počúvať
- flexibilita, kreativita a vysoká miera samostatnosti
- schopnosť prijímať odmietnutie a znášať stres

Zľavomat sa stal fenoménom slovenského internetu a najväčším inšpiračným portálom na Slovensku. Svojim užívateľom každodenne predstavuje výnimočné cenové ponuky na predjednané služby a produkty. Zľavomat ponúka svoje služby na celom území Slovenskej republiky, zároveň je súčasťou stabilnej a etablovanej Slevomat Group, ktorá koncept hromadného nakupovania rozširuje aj v Českej republike a Maďarsku. V roku 2015 sa Zľavomat stal jedným z TOP 10 zamestnávateľov Slovenska v obchode.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zľavomat.sk
Mlynské Nivy 73
82105 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Gáliková
E-mail: poslať životopis
ID: 2730538   Dátum zverejnenia: 3.1.2017