Senior Obchodný zástupca

Zľavomat.sk

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
fix

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívnych ľudí, ktorí dokážu rýchlo pochopiť špecifiká rôznych oblastí biznisu, a sú schopní priniesť inšpiratívnu ponuku, ktorá je výhodná pre všetky strany.

Čo bude Tvojou úlohou?
- HUNTING - vyhľadávanie a zabezpečovanie nových obchodných príležitostí pre Zľavomat
- NETWORKING - dlhodobá práca a vytváranie pevných vzťahov s našimi partnermi
- CONNECTING - spolupráca s tímom obchodnej podpory
- mapovanie terénu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- zodpovednosť za plnenie osobného plánu

- prácu v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá je špičkou v odbore a patrí medzi TOP 10 zamestnávateľov na Slovensku.
- mladý, dynamický pracovný tím
- otvorenú firemnú kultúru a zamestnanecké benefity
- prácu na živnostenský list
- pravidelné teambuildingové a iné zážitkové akcie

Ospravedlňujeme sa, že pre veľký počet životopisov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.9.2017 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 ročná skúsenosť v odbore- podmienkou
- vynikajúce organizačné, komunikačné a obchodnícke zručnosti
- kreatívny, konzultatívny štýl predaja
- proaktívny prístup k práci, orientácia na výsledky
- vidieť budúcnosť vo svete internetu

Zľavomat sa stal fenoménom slovenského internetu a najväčším inšpiračným portálom na Slovensku. Svojim užívateľom každodenne predstavuje výnimočné cenové ponuky na predjednané služby a produkty. Zľavomat ponúka svoje služby na celom území Slovenskej republiky, zároveň je súčasťou stabilnej a etablovanej Slevomat Group, ktorá koncept hromadného nakupovania rozširuje aj v Českej republike a Maďarsku. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v obchode a službách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zľavomat.sk
Mlynské Nivy 73
82105 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Gáliková
E-mail: poslať životopis
ID: 2597258   Dátum zverejnenia: 18.8.2017