Zákaznícka podpora

Zľavomat.sk

Miesto práce
Mlynské Nivy 73, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak patríš k rodu ukecaných, si otvorená a pohodová osoba, ktorú len tak niečo nevyvedie z miery, voľná stolička v Zľavomate sa zahrieva práve pre teba. Tvojím každodenným poslaním sa stane mailovanie, telefonovanie a hlavne pomoc našim zákazníkom, a keďže sto ľudí, sto chutí, pripravený musíš byť naozaj na všetko.

Tvojou prácou bude:
- komunikácia so zákazníkmi (telefonicky, e-mail, chat)
- aktívne riešenie vzniknutých problémov
- poskytovanie informácií o jednotlivých ponukách a službách portálu
- práca s interným programom a na internete

- práca v mladom kolektíve rýchlo rastúcej a silnej firmy
- pohodová atmosféra ;) v mladom kolektíve s firemnými benefitmi
- pravidelné teambuildingové a iné zážitkové akcie

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na vaše reakcie!
Vzhľadom na vysoký počet životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na pracovnú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a písomný prejav na dobrej úrovni
- organizačné schopnosti, zodpovednosť, dôkladnosť a trpezlivosť
- pozitívny prístup k práci a k ľuďom
- schopnosť bežnej práce s internetom a MS Office
- mierne pokročilá znalosť angličtiny

Zľavomat sa stal fenoménom slovenského internetu a najväčším inšpiračným portálom na Slovensku. Svojim užívateľom každodenne predstavuje výnimočné cenové ponuky na predjednané služby a produkty. Zľavomat ponúka svoje služby na celom území Slovenskej republiky, zároveň je súčasťou stabilnej a etablovanej Slevomat Group, ktorá koncept hromadného nakupovania rozširuje aj v Českej republike a Maďarsku. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v obchode a službách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zľavomat.sk
Mlynské Nivy 73
82105 Bratislava
ID: 2310045   Dátum zverejnenia: 19.5.2017