Obchodník

Zľavoborec s.r.o.

Park mládeže 1, 040 01 Košice - mestská časť Sever, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodníkov pre celé územie Slovenskej republiky.

Skúsenosť s predajom produktov internetových portálov nie je nevyhnutná.

Podmienky vlastná živnosť, alebo vlastná s.r.o.

Ponúkame možnosť vybudovať si sieť klientov, ktorá má potenciál opakovaných zárobkov.

Podmienkou je len priebežná starostlivosť o klienta a jeho udržanie.

Nejde o multilevel marketing.

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám zašlite na mail: [email protected].
Každého uchádzača budeme informovať o výsledku výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, komunikatívnosť, vytrvalosť, orientácia na výkon.

Spoločnosť Zľavoborec s.r.o. vznikla roku 2016 s cieľom vytvoriť odlišný koncept internetovej komerčnej komunikácie, zároveň s vytvorením užitočných technologických riešení pre partnerov a ich klientov.

Základom je portál, združujúci partnerov z každej oblasti života okolo nás, komerčnej i nekomerčnej.

Novinkou je, že partneri nie sú limitovaní vo zverejňovaní ponúk, kampaní alebo zliav. Ich vytváranie a nasadenie si manažujú sami.

Našim zámerom je jednoduchosť a dostupnosť. Chceme čo najviac zjednodušiť vzťah medzi našimi partnermi a ich klientmi, ktorí ponuky portálu využívajú.

Tomu sú prispôsobené všetky procesy – od zverejňovania ponúk a zliav, až po ich využitie, či uplatnenie.

Ide o nekomplikovaný produkt bez zložitých právnych obmedzení v zmluvách a obchodných podmienkach. Jeho veľkou výhodou je, že klient v prípade svojho záujmu využitia ponuky, platí až na mieste – nikto nedrží jeho peniaze - napriek tomu, že ešte službu, ponuku alebo zľavu nevyužil.
ID: 2773480  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1500