Reagujte bez životopisu

Špecialista Zákazníckeho servisu

ZľavaDňa, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiac(mzda závisí aj od pracovných skúseností uchádzača) a neohraničený provízny systém vyplácaný mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš zákaznícky servis komunikuje denne so zákazníkmi a rieši podnety asi všetkého typu :)
Preto hľadáme kolegu/ kolegyňu, ktorému je blízke komunikovať, mať kompetenciu riešiť nielen reklamácie, ale aj radiť zákazníkom ohľadom pekných zážitkov.

V praxi :
• Komunikácia (čet, telefón, mail) so zákazníkmi ZľavaDňa
• Prijatie a spracovanie reklamácií zákazníkov ZľavaDňa
• Prijatie a posúdenie nároku na stornovanie
• Používanie nástrojov ako Ladesk a admin
• Občasná komunikácia v anglickom alebo poľskom jazyku / záleží od situácie a znalosti Agenta
• Komunikácia cross team s obchodným oddelením, finančným a produktovým oddelením
• Pomoc a poradenstvo zákazníkovi pri nákupe
• Vyhľadávanie a odporúčanie ponúk zo stránky zákazníkom

Príjemný team, prostredie firmy a spoločné akcie tímu aj firmy.
Technické vybavenie
Možnosť nákupu na ZľavaDňa so zamestnaneckou zľavou
Zabezpečený free parking, prípadne možnosť chodiť na bicykli do práce/v priestoroch máme k dispozícii sprchu:)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

komunikácia, marketing, obchod, humanitné smery

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu, ktorý by mal mať:
- pozitívny prístup k zákazníkom
- schopnosť spracovať aj náročné požiadavky zákazníka
- silné komunikačné zručnosti
- predošlú skúsenosť so zákazníckym servisom alebo poskytovaním služieb len preferujeme
- schopnosť samostatne pracovať a vyhodnotiť si priority
- zmysel pre obchodnú komunikáciu

Internetový portál www.zlavadna.sk Vám už od roku 2010 prináša nové zážitky a pozýva Vás užívať si oddych a relax v špičkových hoteloch na Slovensku a v okolitých krajinách. S radosťou sme tu pre Vás vždy, keď hľadáte správnu službu za férovú cenu.

V našom tíme pracuje približne 50 ľudí. Boli sme zaradení do rebríčka najrýchlejšie rastúcich technologických firiem v strednej Európe zostavovaný medzinárodnou spoločnosťou Deloitte. V roku 2014 získal portál ZľavaDňa Cenu ministra hospodárstva SR za "najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh" a ocenenie Slovak Superbrands 2016 až 2020.

Spája nás radosť z obchodovania, ale aj spoločné zážitky. A radi vidíme, ako naša práca môže priniesť ľuďom radosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3143776  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac