Team leader obchodného tímu ZľavaDňa

ZľavaDňa, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš obchodný cestovateľský tím hľadame nového kolegu na pozíciu Team leader. Naplňou práce sú osobné stretnutia s obchodníkmi a ich klientami po celom Slovensku. Pomoc pri vyjednavaní a navrhu riešení. Očakávame prehľad o online marketingových nástrojoch a tiež skúsenosti na pozícii Team leader min. 5 rokov.

- mobil, notebook, auto
- preplatenie PHM
- poskytujeme kompletné zastrešenie účtovníctva a poradenstvo
- vzdelávanie počas pôsobenia vo firme
- časová flexibilita
- zvýhodnený nákup na ZľavaDňa
- spoločné akcie tímu a firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Internetový portál www.zlavadna.sk Vám už od roku 2010 prináša nové zážitky a pozýva Vás užívať si oddych a relax v špičkových hoteloch na Slovensku a v okolitých krajinách. S radosťou sme tu pre Vás vždy, keď hľadáte správnu službu za férovú cenu.

V našom tíme pracuje približne 50 ľudí. Boli sme zaradení do rebríčka najrýchlejšie rastúcich technologických firiem v strednej Európe zostavovaný medzinárodnou spoločnosťou Deloitte. V roku 2014 získal portál ZľavaDňa Cenu ministra hospodárstva SR za "najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh" a ocenenie Slovak Superbrands 2016 až 2020.

Spája nás radosť z obchodovania, ale aj spoločné zážitky. A radi vidíme, ako naša práca môže priniesť ľuďom radosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2983895  Dátum zverejnenia: 4.5.2017