Sales Representative pre ZlavaDna.sk /Segment služieb v regióne Žilina, Poprad

ZľavaDňa, s.r.o.,

Miesto práce
Žilina, Banskobystrický kraj, Poprad
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v regiónoch ŽILINA a POPRAD

Naši obchodníci sa interne nazvali "Pútnici alebo Cestovatelia"
Denne akvizujú u našich partnerov pôsobiacich v službách (reštaurácie, športoviská, iné gastro prevádzky, všetky mestské služby, kultúra, šport, krása a pod.)
Komunikujú s partnermi a prevádzkarmi, rovnako s marketingovými managermi a vedením prevádzok.
Portfólio si skladajú akvizíciami vo svojom regióne alebo podľa dohody v tíme.
Novým obchodným partnerom poskytujú starostlivosť a partnerstvo dlhodobo.
V našom type obchodu záleží veľmi na vytváraní si trvalých vzťahov a udržiavať ich pravidelnými stretnutiami.
Kolegovia sú na stretnutiach priamo u partnerov niekoľkokrát v týždni (veľmi záleží na ich aktivite a schopnosti plánovať si stretnutia)
Toto ponúkame aj tebe. Táto práca nie je stereotyp - prináša nové kontakty, vzťahy, obchodné príležitosti a teda rozvoj obchodníka.

Odmeňovací model 700 Eur fix
Po skúšobnej dobe služobné auto a príspevok na PHM 150 Eur
Po splnení plánu provízia z predaja (o nastavení ťa chceme informovať hneď pri pohovore)
Technické vybavenie (notebook a telefón)
Poskytujeme kompletné zastrešenie účtovníctva a poradenstvo
Vzdelávanie počas pôsobenia vo firme
Časová flexibilita
Zvýhodnený nákup na ZlavaDna.sk
Spoločné akcie tímu - pravidelné teambuildingy (v rámci Slovenska niekoľkokrát do roka)
Spoločné firemné akcie (dvakrát do roka celofiremný teambuilding, pracovné workshopy, vianočný večierok, Deň detí, zapojenie sa do rôznych dobrovoľníckych akcií a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, B2B

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme :
Aktívneho obchodníka, ktorý rád šoféruje a pozná Slovensko resp. svoj región (hlavne gastro prevádzky, prevádzky služieb ako salóny krásy, fit centrá, adrenalín centrá a pod.)
Má skúsenosť ako obchodník - pôsobil v obchode, priamo vyhľadával akvizície a spravoval svoje portfólio klientov.
Rád je v teréne, nebojí sa odmietnutia, vyjednávania a iných krás obchodu:)
Jasná a priama komunikácia je samozrejmosťou.
Pokiaľ ti chýba prax napíš nám

ZľavaDňa. je najväčší slovenský portál, kde nájdete maximálne zážitky za minimálne ceny. Cestovanie, gastronómia, adrenalín, zdravie, šport, kultúra .. to všetko vieme sprístupniť našim zákazníkom a zároveň pomáhame našim partnerom skvalitňovať ich služby.
V našom tíme pracuje okolo 60 ľudí. V českej sestre SlevaDne.cz ďalších 20.
Spája nás radosť z obchodovania, ale aj spoločné zážitky. A radi vidíme, ako naša práca môže priniesť ľuďom radosť.
Viac o nás sa dozviete na www.zlavadna.sk

Mlynarovičova 10
851 03 Bratislava - mestská časť Petržalka
ID: 2741105   Dátum zverejnenia: 3.11.2016