Účtovník / Dohliadaj na naše poklady

ZľavaDňa, s.r.o.,

Miesto práce
Trnavské Mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
1.000 Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom tíme si kolegovia delia agendu agendu. Tou tvojou bude:
- Samostatné vedenie jednoduchého a/alebo podvojného účtovníctva dvoch spoločností.
- Riešenie náročnejších účtovných operácií komplexnejšieho charakteru vyžadujúcich si minimálne vedenie a kontrolu zo strany hlavného účtovníka.
- Správa finančných výkazov, účtovných kníh a účtov.
- Identifikovanie neobvyklých položiek, položiek po lehote splatnosti a pod.
- Spracovávanie mesačných, kvartálnych a ročných účtovných uzávierok.
- Vypracovávanie a kontrolovanie daňových priznaní a DPH.
- Komunikácia s našimi obchodnými partnermi
- Reporting čísiel

Naši kolegovia často vravia, že ich ich job teší a do práce sa tešia. Čo viac treba dodať? :)
Veľmi priateľský kolektív, do ktorého rýchlo zapadneš
Nalodíš sa na palubu, kde nájdeš šikovných ľudí, od ktorých sa dá veľa naučiť
Poskytujeme všetko technické aj kancelárske vybavenie
Pravidelné tímové, celofiremné akcie
Benefit pri nákupe na našich portáloch
Free parking
Môžeš si s nami raz do týždňa zacvičiť jogu
Dovolené je mať poslušného zvieracieho miláčika v práci :)
Dohodnúť sa vieme aj na pracovnom čase

Ak nás zaujmeš profilom - radi sa osobne stretneme, predstavíme našu spoločnosť, projekty a samotnú prácu.
Vyskúšame si modelovú situáciu alebo sa stretneš priamo s kolegami z tímu.
Po stretnutí dostaneš spätnú väzbu a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - základy
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Náš kolega musí mať svoju prácu rád.
1-2 roky skúsenosť s účtovaním
Skúsenosti s fakturáciou a účtovaním.
Samostatnosť, precíznosť a dôslednosť nielen pri číslach.
Kolega, ktorý ma poriadok vo veciach je u nás vítaný.
Skúsenosť s niektorým z účtovných programov (MRP, Omega, Pohoda a pod.) veľká výhoda
Skúsený Excel používateľ

ZľavaDňa. je najväčší slovenský portál, kde nájdete maximálne zážitky za minimálne ceny. Cestovanie, gastronómia, adrenalín, zdravie, šport, kultúra .. to všetko vieme sprístupniť našim zákazníkom a zároveň pomáhame našim partnerom skvalitňovať ich služby.
V našom tíme pracuje okolo 60 ľudí. V českej sestre SlevaDne.cz ďalších 20.
Spája nás radosť z obchodovania, ale aj spoločné zážitky. A radi vidíme, ako naša práca môže priniesť ľuďom radosť.
Viac o nás sa dozviete na www.zlavadna.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Mlynarovičova 10
851 03 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Diana Čekmeová
Tel.: 0949 225 482
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2731887   Dátum zverejnenia: 21.9.2016