Asistent predaja

ZLATOKOV SK, a.s.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac, (fixný plat + % z obratu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme asistenta/ku predaja.
Po zvládnutí zverených úloh očakávame tvoj kariérny rasť na pozíciu
odborný predajca/kyňa, a ďalej na pozíciu osobný klenotník/čka.
Spĺňaš nižšie uvedené požiadavky?
Máš skutočný záujem o prácu a chceš rásť?
Chceš prijať výzvu a chopiť sa šance?
Tvoj životopis očakávame najneskôr 18.5.2016 do 12.00

Náplňou práce je:
Obsluha zákazníka - objednávanie zákaziek, predaj šperkov a doplnkového tovaru.
Obsluha zákazníka - príjem šperkov na opravu, výkup Au materiálu.
Aranžovanie a udržiavanie obchodného priestoru v reprezentatívnom vzhľade.
Príjem tovaru, uzávierky predaja, inventarizácia.
Dodržiavanie interných predpisov spoločnosti.

Žiadosti so životopisom (a priloženou fotografiou –nie je podmienkou) zasielajte na našu
e-mailovú adresu [email protected]

Záujemcov ktorí spĺňajú kritéria pozveme na výberové konanie, ktoré sa bude konať v Malackách
dňa 23.5.2016 o 9.00. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nadšenie a entuziazmus
- príjemné vystupovanie
- iniciatívny a kreatívny prístup k práci
- logické obchodné myslenie
- nadpriemerné komunikačné schopnosti,
- sebadisciplína a zodpovednosť.
- estetické cítenie
- loajalita k firme aj zákazníkovi
- ochota prijímať nové postupy a meniť ich na zručnosti

ZLATOKOV SK, a.s. je výrobná a obchodná spoločnosť, ktorá už vyše 65 rokov prináša svojim zákazníkom a partnerom kvalitné, ručne vyrobené šperky. Je najväčšou výrobnou spoločnosťou na Slovensku a zároveň patrí k najvýznamnejším obchodným a výrobným spoločnostiam v danom segmente.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2117322  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiac, (fixný plat + % z obratu)