Nákupca/ Senior nákupca (Ref. č.: A2)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Topoľčany
Termín nástupu: asap
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš team nákupcov rozširujeme o dvoch kolegov, ktorí budú zodpovední za vyhľadanie, manažovanie a spoluprácu s dodávateľmi plastových komponentov a montovaných dielov. Jedná sa o novo vytvorenú pozíciu a Vašou hlavnou náplňou by bolo:

• Koordinovanie všetkých častí obstarávacích aktivít vrátane outsourcovaných častí založených na QCMD (Kvalita, Náklad, Dodanie a Manažment)
1. Zbiera predbežné data o detailoch dielov, o ich použití, logistických požiadavkách, špecifikácii materiálu a výkresov, aby bol schopný pripraviť Žiadosť o ponuku (RFQ).
2. Získava informácie o produkte, potom túto rozmieňa na drobnejsšie, aby si potvrdil dodávateľovu cenovú ponuku pre ten ktorý produkt.
3. Používa reálne vzorky alebo údaje z výkresov, na výpočet povrchu, priemeru a potrebnej ľudskej sily daného produktu, ktorý sa naceňuje.

• Podporovanie naceňovaní, ročných prehodnotení cien a kaizenov za priradené komodity za účelom kontinuálneho znižovania nákladov a zároveň za účelom zabezpečiť úspešné a včasné spúšťanie produktov pri udržaní ZKW profitability.
1. Posudzuje predchádzajúce a budúce ročné activity a vyjednáva zlepšenia vo výrobe a ekonomické fluktuácie s dodávateľom
2. Vytvára a udržiava naceňované modely produktov, montovaných dielov, a/alebo materiálov.
3. Udržiava priebežné Production/ECI cenové ponuky cez kontinuálne monitorovanie dizajnu a komunikovanie/vyjednávanie s dodávateľom.
4. Iniciuje a vedie SE activity s dodávateľmi za účelom znížiť cenu materiálu.

• Manažovanie obchodných záležitostí medzi dodávateľmi a ZKW.
1. Rieši problémy dodávateľského reťazca (Risk Management) koordináciou aktivít s dodávateľom a vnútornej organizácie, a vypracováva plán s cieľom zabezpečiť, aby produkcia nebola nijako obmedzená.

Iné výhody

ZKW ponúka inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev. Svojim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
- 13. plat, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity
- flexibilná pracovná doba
- podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
- firemné akcie, teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

Požadovaná prax

2

- znalosti z oblasti nákupu/ sourcingu v automotive spoločnosti 2 roky podmienkou
- znalosť anglického jazyka slovom i písmom podmienkou; nemeckého jazyka výhodou
- presnosť, spoľahlivosť
- veľmi dobré PC znalosti – Excel, PowerPoint, Outlook – pokročilý
- skúsenosti s prácou v ERP programe – SAP, Expert – výhodou
- zmysel pre detail, schopnosť zvládať stres, tímový hráč

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., Krušovce, člen ZKW Group so sídlom v Rakúsku, patrí k významným producentom svetlometov pre automobilový priemysel, predovšetkým pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

História koncernu siaha do roku 1938, na Slovensku pôsobí od roku 2006 zriadením výrobného závodu. Z dôvodu ďalšej expanzie aktivít na Slovensku bolo v polovici roku 2010 ako súčasť závodu v Krušovciach vybudované i vlastné technologické centrum pre kompletný vývoj svetlometov.

Ďalší presun know-how na Slovensko ako aj rozširovanie výroby v súčasnosti neustále prebieha.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Adresa spoločnosti

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
956 31 Krušovce

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2765262   Dátum zverejnenia: 30.11.2016