Inžinier správy a prevádzky budov/strojných zariadení

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bedzianska cesta 679/375, 956 31 Krušovce
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš team Správy a prevádzky budov rozširujeme o nových členov. Jeho/jej náplňou práce bude:
- Zodpovednosť za obstarávanie, integrácia a uvedenie výrobných zariadení, strojov a montážnych pracovísk do prevádzky ako aj napojenie výrobných a logistických procesov na existujúce alebo nové podnikové štruktúry, po zohľadnení konceptu rozvoja závodu, a to s cieľom dosiahnuť celkovo optimálnu, úsek presahujúcu a procesne orientovanú štruktúru.
- Projektovanie, koordinácia a realizácia projektov rozširovania a rekonfigurácie výroby, ktoré zahŕňajú hrubé aj detailné plánovanie, dopytovanie a obstarávanie ako aj integráciu nových zariadení, výrobných pracovísk a procesov pri zabezpečení zhody s platnou legislatívou.
- Koncepcia zariadení, plánovanie toku procesu a materiálu, plánovanie layoutu a prevádzkových prostriedkov, vyhotovenie technických špecifikácií na zariadenia a výrobné prostriedky, logistické analýzy a koncepcie, optimalizácia výrobných procesov na základe celkového výrobného systému – „Lean Production“, benchmarking a monitoring výrobných procesov
- Vypracovanie technických podkladov pre dopyty, definovanie interných štandardov na realizáciu jednotného konceptu výroby, zostavenie dopytových špecifikácií presahujúce hranice oddelenia, odhad a plán investícií

Iné výhody

ZKW ponúka inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev. Svojim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
- motivujúce finančné ohodnotenie
- 13. plat, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity
- flexibilná pracovná doba
- podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
- firemné akcie, teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Požadovaná prax

1

- Technické vzdelanie (strojárstvo, automatizačná technika/mechatronika, stavebnícto atď)
- Vhodné aj pre študenta s relevantnou praxou počas štúdia v odbore ako uvedené
- Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka slovom i písmom (komunikácia na dennej báze)
- Znalosť AutoCAD na pokročilej úrovni
- Schopnosť riešenia technických problémov a realizácie riešení v praxi

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., Krušovce, člen ZKW Group so sídlom v Rakúsku, patrí k významným producentom svetlometov pre automobilový priemysel, predovšetkým pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

História koncernu siaha do roku 1938, na Slovensku pôsobí od roku 2006 zriadením výrobného závodu. Z dôvodu ďalšej expanzie aktivít na Slovensku bolo v polovici roku 2010 ako súčasť závodu v Krušovciach vybudované i vlastné technologické centrum pre kompletný vývoj svetlometov.

Ďalší presun know-how na Slovensko ako aj rozširovanie výroby v súčasnosti neustále prebieha.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Adresa spoločnosti

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
956 31 Krušovce
ID: 2747614   Dátum zverejnenia: 18.10.2016