Plánovač výroby (zastupovanie počas materskej dovolenky)

Miesto práce: Bedzianska cesta 679/375, 956 31 Krušovce (Topoľčany)
Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
Termín nástupu: 02.11.2016
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za včasné naplánovanie potrebných dodávok.
- Naplánovanie dielov a vzoriek podľa programu jemného plánovania pre výrobu.
- Zisťovanie potrieb zákazníkov a spracovanie zákaziek
- Spracovávať potrebné údaje o plánovaní - na základe XPPS – dispozičné
prehľady, stavy objednávok, predvýroba, potreby vyhotovenia vzoriek, vytváranie výrobných zákaziek. Realizácia kapacitných prepočtov pre potrebu práce nad-čas, objasnenie zvyšovania plánovania a dodatočných potrieb, uvoľňovanie do-dávok do zásielkovej schránky pre riadenie expedície.
- Vypracovávanie programov jemného plánovania
- Vypracovanie týždenného výrobného plánu pre oblasť montáže v požadovanom sortimente, množstve, pri zohľadnení dodacích termínov a pri zodpovedajúcej hospodárnosti. Vypracovanie týždenného výrobného plánu pre oblasť predvýroby v požadovanom sortimente, množstve a pri zodpovedajúcej hospodárnosti. Kontrola a podpora týždenného plánovania.

Iné výhody

• stabilná zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
• najmodernejšie technológie
• 13. plat, preplácanie nadčasov nad rámec Zákonníka práce
• jazykové vzdelávanie priamo vo firme
• príspevok na dopravu, firemné akcie príspevky zo sociálneho
fondu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

- Ukončené vzdelanie technického zamerania popr. školenie, kurzy pre majstrov a viacročná prax
- REFA základné vzdelanie
- Organizačné schopnosti
- Schopnosť technického myslenia
- Schopnosť spolupracovať
- Presnosť
- Flexibilita a angažovanosť

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., Krušovce, člen ZKW Group so sídlom v Rakúsku, patrí k významným producentom svetlometov pre automobilový priemysel, predovšetkým pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

História koncernu siaha do roku 1938, na Slovensku pôsobí od roku 2006 zriadením výrobného závodu. Z dôvodu ďalšej expanzie aktivít na Slovensku bolo v polovici roku 2010 ako súčasť závodu v Krušovciach vybudované i vlastné technologické centrum pre kompletný vývoj svetlometov.

Ďalší presun know-how na Slovensko ako aj rozširovanie výroby v súčasnosti neustále prebieha.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Adresa spoločnosti

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
956 31 Krušovce (Topoľčany)
ID: 2721470   Dátum zverejnenia: 13.10.2016