Interný Auditor/Integrovaný Manažment System IMS

Miesto práce: Bedzianska cesta 679/375, 956 31 Krušovce (Topoľčany)
Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
Termín nástupu: Dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podporovanie efektívneho, účinného a aktuálneho integrovaného systému
manažérstva (IMS) v závode v zmysle ISO/TS 16949, ISO 14001
• komunikácia odchýlok od normy vedúcemu odd. kvality
• monitoring dodržiavania environmentálnych noriem
• Úzka spolupráca s pracovníkom IMS na koncernovej úrovni ohľadne implementácie a vývoja ZKW IMS
• Podporovať vlastníkov procesov a vedúcich oddelení v ich zodpovednosti za efektívny systém manažérstva
• Sledovať implementovanie všetkých požiadaviek vyššie uvedených noriem
• Kontrolovať IMS dokumenty a začínať proces schvaľovania
• Monitorovať obsah IMS týkajúci sa závodu
• Key User pre IMS-portál
• Organizovať a podporovať interné a externé systémové audity a procesné audity (zákaznícke audity, certifikačné audity, homologizačné) vrátane ich prípravy, vykonávania a vyhodnocovania, ako aj sledovanie plnenia opatrení
• Pravidelne kontrolovať a monitorovať stav spracovania opatrení z auditov a následne informovať zodpovedné osoby
• Splnenie špecifických požiadaviek ISO 14001 a analýza environmentálnych aspektov, príprava a spracovanie Environmental management review
• Aktualizácia BSC vzhľadom na enviromentálne ukazovatele KPI
• Príprava a reporting environmentálneho management review

Iné výhody

-preplácanie nadčasov nad rámec Zákonníka práce (PO-PIA 25%, sobota 35%, nedeľa 50%, sviatok 100%)
- podpora vzdelávania , osobnostný rast
- strava v podnikovej jedálni (0,83 EUR sa zráža zo mzdy zamestnancovi za jedno jedlo)
- príspevky zo Sociálneho fondu - uzatvorenie manželstva, narodenie dieťaťa (50,- EUR)
- firemné akcie - letný rodinný deň, Vianočný večierok
- v Topoľčanoch v zmluvnom zariadení vstupenky do plavárne, sauny, fitnescentra, športové akcie
- 13. plat
- príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

enviroment, manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

Vyššie vzdelanie so zameraním na procesný manažment
• Interný audítor v automotive na vykonávanie systémových a proces-ných auditov (ISO/TS 16949, ISO 14001 a VDA 6.3)
• Pochopenie procesov a technológií ZKW
• Metódy kvality v automobilovom priemysle
• Znalosti ISO 14001, ISO 9001, ISO/TS 16949
• Znalosti príručiek VDA a QS9000
• Znalosti v oblasti ochrany životného prostredia
• Špecifické požiadavky zákazníkov

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., Krušovce, člen ZKW Group so sídlom v Rakúsku, patrí k významným producentom svetlometov pre automobilový priemysel, predovšetkým pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

História koncernu siaha do roku 1938, na Slovensku pôsobí od roku 2006 zriadením výrobného závodu. Z dôvodu ďalšej expanzie aktivít na Slovensku bolo v polovici roku 2010 ako súčasť závodu v Krušovciach vybudované i vlastné technologické centrum pre kompletný vývoj svetlometov.

Ďalší presun know-how na Slovensko ako aj rozširovanie výroby v súčasnosti neustále prebieha.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Adresa spoločnosti

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
956 31 Krušovce (Topoľčany)
ID: 2697496   Dátum zverejnenia: 10.11.2016