Technik údržby - údržbár (m/ž)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bedzianska cesta 679/375, 956 31 Krušovce
Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
Termín nástupu: Dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* údržba a opravy technických systémov (vstrekovacie lisy, pokovovacie zariadenia, pieskovacie zariadenia, montážne linky)
* operatívna a preventívna údržba
* mechanická a elektrická údržba
* zabezpečenie plynulého chodu výroby

Iné výhody

* stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
* preplácanie nadčasov nad rámec Zákonníka práce
* 13. plat
* práca v nepretržitej prevádzke (4 dni práca, 4 dni voľno) alebo v rannej zmene (podľa potreby)
* stravovanie v podnikovej jedálni
* príspevky zo sociálneho fondu
* príspevok na dopravu
* vstupenky na plaváreň, do fitnesscentra, sauna, masáže
* možnosti vzdelávania a osobnostného rastu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

údržbár, elektronik, elektrotechnik
1

Znalosti v oblasti mechaniky, hydrauliky, pneumatiky, senzoriky, technické myslenie a záujem o nové technológie. Vyhláška 508/2009 Z.z. § 21 výhodou.

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., Krušovce, člen ZKW Group so sídlom v Rakúsku, patrí k významným producentom svetlometov pre automobilový priemysel, predovšetkým pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

História koncernu siaha do roku 1938, na Slovensku pôsobí od roku 2006 zriadením výrobného závodu. Z dôvodu ďalšej expanzie aktivít na Slovensku bolo v polovici roku 2010 ako súčasť závodu v Krušovciach vybudované i vlastné technologické centrum pre kompletný vývoj svetlometov.

Ďalší presun know-how na Slovensko ako aj rozširovanie výroby v súčasnosti neustále prebieha.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Profesijný životopis s telefonickým kontaktom a súhlasom na spracovananie osobných údajov prosím zašlite e-mailom, prípadne poštou na uvedenú adresu.

Ďakujeme vopred za Váš prejavený záujem o zamestnanie v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
956 31 Krušovce (Topoľčany)

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2194365   Dátum zverejnenia: 5.12.2016