Vedúci oddelenia procesného inžinieringu

Miesto práce
Bedzianska cesta 679/375, 956 31 Krušovce, Slovensko
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie úseku výrobného inžinieringu a spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
Zodpovednosť za strategický a ďalší rozvoj závodu a tvorba hlavného plánu
Integračné plánovanie (zariadení, strojov, procesov a pod.)
Vedenie tímu procesných inžinierov, motivácia a podpora
Optimalizácia a technologický inžiniering
Návrhy zlepšenia procesov – logistika, výroba atď.
Reporting

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
Účasť na budovaní závodu na Slovensku
13. plat a 14. plat podľa výsledkov spoločnosti
Pružná pracovná doba
Podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
Príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu
Stravovanie v podnikovej jedálni a ďalšie benefit
Miesto výkonu práce - KRUŠOVCE - okr. TOPOĽČANY

V prípade záujmu prosím zašlite svoj profesijný životopis v slovenskom a nemeckom/anglickom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom.

Vhodných uchádzačov so skúsenosťami v danej oblasti budeme telefonicky kontaktovať a pozveme na osobný pohovor.

Ďakujeme všetkým vopred za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

VŠ vzdelanie technického zamerania (automatizačná technika, mechatronika, strojárstvo)
Výborná znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka (denná komunikácia)
Prax v obore min. 5 rokov
Skúsenosť s vedením silného tímu procesných inžinierov
Schopnosť viesť a motivovať tím
Výborné technické znalosti a myslenie
Schopnosť riešiť technické problem a znalosť procesných postupov
Veľmi dobré analytické a ekonomické myslenie
Výborné organizačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti
Zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť

Skupina ZKW je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy. Skupina ZKW má na celom svete spolu dvanásť závodov, ktoré sú inteligentne prepojené v oblastiach vývoja a výroby.

Spoločnosť ZKW Slovakia je druhým najväčším závodom koncernu ZKW. Zamestnávame viac ako 2400 zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj vo vlastnom nadčasovom vývojovom centre. Inovatívne produkty profesionálneho slovenského vývoja tak ponúkame pre celosvetový trh už viac ako 10 rokov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.

Aj vy chcete byť súčasťou tímu, ktorý inovuje, napreduje a prekonáva výzvy na ceste k vzniku „svetla“? Ako úspešný hráč ponúkame našim zamestnancom atraktívne a bezpečné pracovné prostredie, v absolútnej zhode s naším sloganom „Bright Minds, Bright Lights".

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy“ Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Krátka
Tel.: +421908297924
E-mail: poslať životopis
Sme ZKW Group – špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku.
ID: 2112863  Dátum zverejnenia: 7.10.2015