Technik/údržbár lakovne

Miesto práce
Bedzianska cesta 679/375, 956 31 Krušovce, okres Topolčany

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť a kontrola dodržiavania pracovných a skúšobných návodov
* Opravy a údržba lakovne
* Podieľanie sa na odstránení poruchovosti, analýza poruchovosti
* Nastavovanie procesov, optimalizácia a zavádzanie nových procesov
* Denná komunikácia s nadriadeným a úzka spolupráca s inými oddeleniami
* Vykonávanie ďalších činností podľa svojich znalostí a podľa pokynov svojho nadriadeného

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie
  • preplácanie nadčasov
  • 13. plat
  • stravovanie v podnikovej jedálni
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a osobnostného rastu
  • firemné akcie
  • príspevky zo Sociálneho fondu a rozsiahly sociálny program
  • príspevok na dopravu

Vaše životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na [email protected]

Každý životopis bude riadne posúdený zodpovedným pracovníkom personálneho oddelenia v spolupráci s vedúcim predvýroby.

Kontaktovať budeme telefonicky len vhodných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky, osobnostné predpoklady a zručnosti.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

* §22 samostatný elektrotechnik - platná vyhláška je podmienkou
* Prax v oblasti zapájania elektrických obchodov je podmienkou
* Znalosť elektrotechnických a technických schém je podmienkou
* Prax na pozícií v lakovni je podmienkou!
* Skúsenosti s optimalizáciou procesov a ich zavádzaním podmienkou!
* Znalosť cudzích jazykov je vítaná
* Flexibilita
* Zodpovednosť
* Spoľahlivosť

Skupina ZKW je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy. Skupina ZKW má na celom svete spolu dvanásť závodov, ktoré sú inteligentne prepojené v oblastiach vývoja a výroby.

Spoločnosť ZKW Slovakia je druhým najväčším závodom koncernu ZKW. Zamestnávame viac ako 2400 zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj vo vlastnom nadčasovom vývojovom centre. Inovatívne produkty profesionálneho slovenského vývoja tak ponúkame pre celosvetový trh už viac ako 10 rokov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.

Aj vy chcete byť súčasťou tímu, ktorý inovuje, napreduje a prekonáva výzvy na ceste k vzniku „svetla“? Ako úspešný hráč ponúkame našim zamestnancom atraktívne a bezpečné pracovné prostredie, v absolútnej zhode s naším sloganom „Bright Minds, Bright Lights".

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy“ Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Sme ZKW Group – špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku.
ID: 2052391  Dátum zverejnenia: 18.3.2015