Plánovač logistiky (m/ž)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Krušovce
Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
Termín nástupu: Dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie investícií pri nábehu sériovej výroby
- plánovanie náhradných dielov, nakupovaných dielov
- plánovanie pracovných miest a kapacít
- aktualizácia dát - plány, balenie, zmeny výkresov, presídľovanie výroby
- spolupráca s projektovým tímom ohľadom plánovania výroby
- odsúhlasovanie a sledovanie dodacích termínov v spolupráci s oddelením predaja
- riadenie zmien - výkresová dokumentácia, baliace predpisy, očíslovanie dielcov
- riadenie zmien na základe zákazníckych požiadaviek
- stanovenie obalových materiálov
- správa a likvidácia vzorových dielcov v sklade

Iné výhody

- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- najmodernejšie technológie
- preplácanie nadčasov
- 13. plat
- jazykové vzdelávanie priamo vo firme hradené zamestnávateľom
- príspevok na dopravu
- osobnostný rast
- firemné akcie
- príspevky zo sociálneho fondu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

- prax v oblasti logistiky - plánovanie výroby, obalový technik, technologická príprava výroby, manažment materiálového toku a pod.
- znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni podmienkou
- výhodou je prax vo výrobnej spoločnosti
- výhodou sú skúsenosti s projektovým riadením (člen projektového tímu)
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- logické myslenie
- presnosť a spoľahlivosť

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., Krušovce, člen ZKW Group so sídlom v Rakúsku, patrí k významným producentom svetlometov pre automobilový priemysel, predovšetkým pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

História koncernu siaha do roku 1938, na Slovensku pôsobí od roku 2006 zriadením výrobného závodu. Z dôvodu ďalšej expanzie aktivít na Slovensku bolo v polovici roku 2010 ako súčasť závodu v Krušovciach vybudované i vlastné technologické centrum pre kompletný vývoj svetlometov.

Ďalší presun know-how na Slovensko ako aj rozširovanie výroby v súčasnosti neustále prebieha.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Profesijný životopis v slovenskom a anglickom/nemeckom jazyku prosím zasielajte elektronicky prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem o zamestnanie v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.
Za porozumenie Vám vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 26 dní)

Adresa spoločnosti

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
956 31 Krušovce (Topoľčany)

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1761706   Dátum zverejnenia: 30.11.2016