Kontrolór kvality - analýza chybných dielov (m/ž)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Krušovce
Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
Termín nástupu: Dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykonávanie vstupnej kontroly
* vykonávanie skúšok nakupovaných produktov
* posúdenie reklamácií
* samostatná analýza posudzovaného druhu reklamácie
* spracovanie skúšobnej špecifikácie na základe súhlasu od zákazníkov
* poverenie a vykonanie skúšok (int./externé laboratórium)
* postúpenie chybných nakupovaných dielov na QAP (analýzu u dodávateľa)
* interpretácia a vedenie dokumentácie o výsledkoch skúšok
* tímová spolupráca pri riešení vzniknutých problémov
* zadávanie a vyhodnocovanie dát v QS-systéme
* uvoľňovanie Q-relevantných výrobných dokumentov
* odovzdanie Q-dát ďalej do výroby (ppm-umiestnenie, reklamačné a záručné dáta, chybné diely)
* spolupráca pri analýzach int./ext. 0km- reklamácií
*posudzovanie 7-step metódou

Iné výhody

* stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
* najmodernejšie technológie
* 13. plat, preplácanie nadčasov nad rámec Zákonníka práce
* jazykové vzdelávanie priamo vo firme
* príspevok na dopravu, firemné akcie, príspevky zo Sociálneho fondu
* vstupenky do plavárne, sauny, fitnesscentra

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

vstupná kontrola, riešenie reklamácií
2

* vzdelanie technického smeru
* znalosti v oblasti VDA analýzy chybných dielov
* dobrá znalosť práce s PC (MS Office) a EDV
* znalosť programu QS1, Team center - veľkou výhodou
* schopnosť riešenia problémov (7-step, 8D a pod.)
* znalosť cudzieho jazyka anglický/nemecký na komunikatívnej úrovni
* organizačné a komunikačné zručnosti
* schopnosť rozhodnúť sa, schopnosť presadiť sa
* analytické myslenie, flexibilita, ochota učiť sa

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., Krušovce, člen ZKW Group so sídlom v Rakúsku, patrí k významným producentom svetlometov pre automobilový priemysel, predovšetkým pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

História koncernu siaha do roku 1938, na Slovensku pôsobí od roku 2006 zriadením výrobného závodu. Z dôvodu ďalšej expanzie aktivít na Slovensku bolo v polovici roku 2010 ako súčasť závodu v Krušovciach vybudované i vlastné technologické centrum pre kompletný vývoj svetlometov.

Ďalší presun know-how na Slovensko ako aj rozširovanie výroby v súčasnosti neustále prebieha.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Profesijný životopis v slovenskom a anglickom/nemeckom jazyku s uvedením telefonického kontaktu a súhlasom na spracovanie osobných údajov prosím zašlite elektronicky, prípadne poštou na uvedené adresy.

Vhodných kandidátov, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá a budú zaradení do výberového konania, budeme telefonicky kontaktovať.

Ďakujeme za porozumenie.

Adresa spoločnosti

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
956 31 Krušovce (Topoľčany)
ID: 1461669   Dátum zverejnenia: 6.10.2016