Majster, Asistent stavbyvedúceho

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola pracovníkov pri ich činnosti.
Dohľad nad bezchybnou a odborne správnou realizáciou pridelených úloh - v súlade s pokynmi nadriadeného.
Evidencia záznamov potrebných na výplatu mzdy pracovníkov.

Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou, 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG SE.
Príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona.
Príspevok zamestnávateľa na návštevu športových a kultúrnych podujatí.
Možnosti ďalšieho vzdelávania a iné...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ukončené SŠ vzdelanie s maturitou (odbor Pozemné stavby) podmienkou alebo ukončené VŠ vzelanie I. alebo II. stupňa výhodou.
Predchádzajúca prax na podobnej pozícii min.5rokov je podmienkou.
Schopnosť riadenia pracovných tímov.
Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti.

stavebná spoločnosť - reality
pozemné staviteľstvo

Údaje za koncern STRABAG SE za rok 2010, kt. je STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o. súčasťou:

počet zamestnancov koncernu:73.600
výkon za rok 2010: 12,8 mld. €

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1893830  Dátum zverejnenia: 9.10.2014