Ekonóm/-ka stavby

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nástup do práce: IHNEĎ
Ponúkaný plat: dohodou
Miesto výkonu práce: Bratislava

Ekonomické plánovanie, realizácie stavby, vypracovanie resp. spoluúčasť na pracovných kalkuláciách, vytvorenie príslušnej dokumentácie a jej aktualizácia.
Vytváranie pravidelných porovnaní cieľ/skutočnosť, týkajúcich sa nákladov a výkonov, ako aj priebežná aktualizácia pracovných kalkulácií ako zdroja informácií.
Pravidelná kontrola pohľadávok, platieb a ručení/záruk.
Zostavenie bilancie za obdobie, s ktorým časovo a vecne súvisí, zostavenie mesačných výkazov výkonu, tvorba rezerv a opravných položiek.
Vystavovanie, evidencia, kontrola a predkontácia faktúr, ako aj vyžiadanie kvalitatívnej a kvantitatívnej kontroly výkonov prostredníctvom odborného personálu.
Pomoc pri obstarávaní materiálu v zhode so stavbyvedúcim.
Zodpovedné preverovanie zmlúv, súhlas a vyjadrenie o bezchybnosti zmluvy v zhode so stavbyvedúcim.
Zodpovedná realizácia inventúr.

Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou (100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG SE).
Príspevok na návštevu kultúrnych a športových podujatí.
Príspevok na stravovanie nad rámec zákona.
Sociálny a vzdelávací program.
Škôlka STRABAČIK pre deti zamestnancov a iné...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru.
Prax v odbore podmienkou.
Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka podmienkou (mierne pokročilý).
Znalosť MS Office (Excel, Word) podmienkou, AS400 výhodou.
Samostatné a zodpovedné vykonávanie ekonomických činností.
Komunikatívnosť, flexibilita, tímový prístup, odolnosť voči stresu,...

stavebná spoločnosť - reality
pozemné staviteľstvo

Údaje za koncern STRABAG SE za rok 2010, kt. je STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o. súčasťou:

počet zamestnancov koncernu:73.600
výkon za rok 2010: 12,8 mld. €

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1710104  Dátum zverejnenia: 7.4.2014