Pracovníčka vo fitness a wellness

ZION SPA, s.r.o.

ZION SPA LUXURY, Grand Hotel Kempinsky Vysoké Tatry, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o čistotu priestorov fitness a wellness
- zber a výmena použitého prádla (uteráky, plachty, župany)
- bežné povrchové čistenie (vysávanie, umývanie podlahy, prach a olejové škvrny), príležitostné hĺbkové čistenie podláh, spŕch, sáun, kamenného obkladu, zrkadiel, okien atď.
- príležitostná komunikácia s klientmi, riešenie ich požiadaviek
- reportovanie technických závad, porady so supervizorkou a manažérkou

- uniforma
- bezplatné zamestnanecké stravovanie
- práca v príjemnom kolektíve
- školenia v rámci hotelových štandardov

Prosíme Vás o zaslanie životopisu spolu s Vašou aktuálnou fotografiou. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poriadkumilovnosť, príjemný a upravený vzhľad, zodpovednosť, flexibilita, pozitívny vzťah k prostrediu fitness&wellness, ústretovosť, ochota. Skúsenosti s upratovaním či prácou v oblasti SPA, hotelierstva sú výhodou.
Podmienkou uchádzania sa o prac. pozíciu je zaslanie životopisu s Vašou aktuálnou fotografiou. Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu.

ZION SPA
Sme si vedomí, že ZION SPA zamestnanci sú základom úspechu. Oddaní wellnessu, prinášajúci nadšenie a vášeň k práci. Poskytujúci špičkové služby a nezabudnuteľné zážitky pre našich hostí.

Snažíme sa vytvoriť prostredie dôvery, rešpektu, poctivosti a tímovej práce prostredníctvom odbornej prípravy, vzdelávania a uznania a kariérne príležitosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 848374  Dátum zverejnenia: 12.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou