Upratovačka vo Wellness

ZION SPA, s.r.o.

Miesto práce
Kúpeľná 6 , Štrbské Pleso, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zber a výmena použitého prádla (uteráky, plachty, župany)
- bežné povrchové čistenie (vysávanie, umývanie podlahy, prach a olejové škvrny), príležitostné hĺbkové čistenie podláh, spŕch, sáun, kamenného obkladu, zrkadiel, okien atď.
- čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení
starostlivosť o čistotu priestorov fitness a wellness
- vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov
- príležitostná komunikácia s klientmi, riešenie ich požiadaviek
- reportovanie technických závad, porady so supervizorkou a manažérkou

- uniforma
- bezplatné zamestnanecké stravovanie
- práca v príjemnom kolektíve
- školenia v rámci hotelových štandardov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ZION SPA LUXURY
Sme si vedomí, že ZION SPA zamestnanci sú základom úspechu. Oddaní wellnessu, prinášajúci nadšenie a vášeň k práci. Poskytujúci špičkové služby a nezabudnuteľné zážitky pre našich hostí.

Snažíme sa vytvoriť prostredie dôvery, rešpektu, poctivosti a tímovej práce prostredníctvom odbornej prípravy, vzdelávania a uznania a kariérne príležitosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kúpeľná 6
05985 Štrbské Pleso

Kontakt

ID: 2387808   Dátum zverejnenia: 21.4.2017