Upratovanie vo Wellness ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli Kempinski High Tatras

ZION SPA, s.r.o.

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
marec 2022
600 - 1 000 EUR/mesiacMzda sa skladá z viacerých zložiek, ktoré budú upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o čistotu priestorov fitness a wellness
- zber a výmena použitého prádla (uteráky, plachty, župany)
- bežné povrchové čistenie (vysávanie, umývanie podlahy, prach a olejové škvrny), príležitostné hĺbkové čistenie podláh, spŕch, sáun, kamenného obkladu, zrkadiel, okien atď.
- čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení
- vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov
- príležitostná komunikácia s klientmi, riešenie ich požiadaviek
- reportovanie technických závad, porady so supervízorkou a manažérkou

- uniforma
- bezplatné zamestnanecké stravovanie
- práca v príjemnom kolektíve
- školenia v rámci hotelových štandardov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poriadkumilovnosť, príjemný a upravený vzhľad, zodpovednosť, flexibilita, pozitívny vzťah k prostrediu fitness&wellness, ústretovosť, ochota. Skúsenosti s upratovaním či prácou v oblasti SPA, hotelierstva sú výhodou.
Podmienkou uchádzania sa o prac. pozíciu je zaslanie životopisu s Vašou aktuálnou fotografiou. Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu.

ZION SPA
Sme si vedomí, že ZION SPA zamestnanci sú základom úspechu. Oddaní wellnessu, prinášajúci nadšenie a vášeň k práci. Poskytujúci špičkové služby a nezabudnuteľné zážitky pre našich hostí.

Snažíme sa vytvoriť prostredie dôvery, rešpektu, poctivosti a tímovej práce prostredníctvom odbornej prípravy, vzdelávania a uznania a kariérne príležitosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2387808  Dátum zverejnenia: 10.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac