Masérka, Terapeutka ZION SPA

ZION SPA, s.r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 6, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Spresnenie platových podmienok pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie tradičných masáží (klasická, športová, aromaterapeutická, reflexná, lymfodrenáž, masáž lávovými kameňmi, masáž hlavy, tváre a chodidiel) a telových ošetrení hosťom ZION SPA a 5* hotela.
- profesionálne poradenstvo v oblasti krásy a zdravia a kozmetiky
- komunikácia a práca s klientmi 5* hotela v slovenskom a anglickom jazyku
- predaj kozmetiky
- práca v tíme, výmena skúseností, porady

Pracuje sa denne počas víkendov aj sviatkov.

- zamestnanecké stravovanie zdarma
- zamestnanecká uniforma
- možnosť využívania športovo-relaxačného benefitu
- profesionálne školenia s medzinárodnými kozmetickými značkami
- interné školenie v oblasti hotelových štandardov, školenie externou spoločnosťou v oblasti spa ošetrení
- možnosť kariérneho postupu
- práca v luxusnom prostredí a príjemnom kolektíve

Prosíme o zaslanie Vašej AKTUÁLNEJ FOTOGRAFIE. Životopisy bez priloženej fotografie uchádzača nebudeme akceptovať. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- certifikát klasickej masáže (absolvent kurzu alebo zdravotníckej školy)
- certifikáty a skúsenosti s kozmetickými ošetreniami sú výhodou
- skúsenosti s manikúrou a pedikúrou sú vítané
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou, ďalší cudzí jazyk na komunikatívnej úrovni je výhodou
- zodpovednosť, profesionalita, odbornosť, pozitívny prístup k práci, k pracovnému prostrediu a klientom, orientácia na klientský servis, odolnosť voči stresu, flexibilita, príjemný vzhľad a vystupovanie, chuť pracovať, tímový hráč

ZION SPA LUXURY
Sme si vedomí, že ZION SPA zamestnanci sú základom úspechu. Oddaní wellnessu, prinášajúci nadšenie a vášeň k práci. Poskytujúci špičkové služby a nezabudnuteľné zážitky pre našich hostí.

Snažíme sa vytvoriť prostredie dôvery, rešpektu, poctivosti a tímovej práce prostredníctvom odbornej prípravy, vzdelávania a uznania a kariérne príležitosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dvořákovo nábrežie 6
811 02 Bratislava
ID: 2267170   Dátum zverejnenia: 27.9.2016