Masérka/Terapeut/ka,kozmetička,manikérka/pedikérka, 5* Zion Spa High Tatras Štrbské Pleso

ZION SPA, s.r.o.

Miesto práce
ZION SPA, Kúpeľná 6, Štrbské Pleso 059 85, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie masáží, telových a pleťových ošetrení, manikúry a pedikúry klientom ZION SPA a hotelovým hosťom, poradenstvo.

- práca s tímom, výmena skúseností, porady

Pracuje sa na 7,75-hodinové smeny, podľa rozvrhu, poskytovanie masáží od 09:00 do 22:00 denne, počas víkendov aj sviatkov.

- možnosť poskytnutia ubytovania
- zamestnanecké stravovanie zdarma
- zamestnanecká uniforma
- možnosť využívania športovo-relaxačného benefitu
- profesionálne školenia s medzinárodnými kozmetickými značkami
- možnosť kariérneho postupu

V prípade, ak spĺňate požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj štrukturovaný životopis spolu s Vašou fotografiou na uvedený email. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky (uchádzačky so životopisom bez fotografie nebudeme kontaktovať). Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

- nevyhnutný certifikát klasickej masáže (absolvent kurzu alebo zdravotníckej školy + prax min. 1 rok)
- skúsenosti s manikúrou a pedikúrou sú vítané
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou
- zodpovednosť, profesionalita, odbornosť, pozitívny prístup k práci, k pracovnému prostrediu a klientom, odolnosť voči stresu, flexibilita, príjemný vzhľad.

Prosím o zaslanie Vašej AKTUÁLNEJ FOTOGRAFIE.

ZION SPA
Sme si vedomí, že ZION SPA zamestnanci sú základom úspechu. Oddaní wellnessu, prinášajúci nadšenie a vášeň k práci. Poskytujúci špičkové služby a nezabudnuteľné zážitky pre našich hostí.

Snažíme sa vytvoriť prostredie dôvery, rešpektu, poctivosti a tímovej práce prostredníctvom odbornej prípravy, vzdelávania a uznania a kariérne príležitosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1020834  Dátum zverejnenia: 26.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok pri osobnom pohovore