Nástrojár

ZIN s.r.o.

Miesto práce
Hronský Beňadik
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus, prémie a 13.plat; základná mzda môže byť po dohode vyššia v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť ,údržba a opravy existujúcich nástrojov pre strihanie a tvarovanie dielov z kovu (oceľ, nerezová oceľ, meď, hliník)
- spolupráca pri navrhovaní a výrobe nových nástrojov a ich príslušenstva
- navrhovanie a implementovanie zlepšení na nástrojoch
- zodpovednosť za správne osadenie a nastavenie nástrojov na strojoch
- zodpovednosť za nastavenia strojov
- práca na kovoobrábacích strojoch
- výroba náhradných dielov na nástroje, príslušenstvo a na prípravky podľa potreby
- spolupráca pri opravách strojov, prípravkov a príslušenstva
- pomoc pri tvorbe plánu preventívnej údržby a evidencií nástrojov
- pracovný čas: od 06.00 do 14.00.

- vianočná odmena
- doplnkové dôchodkové sporenie
- rekondičné masáže
- stabilné pracovné miesto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie strojárskeho smeru
- skúsenosti a prax na obdobnej pozícii ( 3-5 rokov)
- orientácia v technickej dokumentácií a materiáloch
- skúsenosti so zváraním, prípadne zváračský preukaz výhodou
- technické myslenie, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť

Rodinná slovenská firma zaoberajúca sa :
- strojárskou zákazkovou výrobou - obrábanie kovov, tvárnenie, lisovanie, zváranie
- výrobou dielcov bleskozvodov a uzemňovania
- prevádzkuje vlastnú žiarovú zinkovňu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1910965  Dátum zverejnenia: 6.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac