Samostatný odborný technik energetiky

Žilinská univerzita v Žiline

Miesto práce
Univerzitná 8215/1, okres Žilina
Termín nástupu
01.09.2017
v zmysle ustanovení zákona č. 553/2003 Z. z. a v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie správy majetku zamestnávateľa v oblasti správy vyhradených technických zariadení (VTZ), zariadení pre dodávky elektrickej energie a technologických zariadení vykurovacích, chladiacich systémov a vzduchotechniky.
- Zodpovednosť za vykonávanie drobných opráv a údržby zložitých zariadení a technológií v oblasti elektrických zariadení vrátane náhradných zdrojov, vykurovacích, chladiacich systémov a vzduchotechniky.
- Rýchla, kvalitná a presná identifikácia havarijných stavov, ich odstraňovanie a prevencia.
- Vykonávanie drobných opráv a údržby na zariadeniach.
- Zabezpečovanie outsourcingu zložitejšieho servisu, opráv a správy zariadení formou verejného obstarávania.
- Koordinácia prác vlastných zamestnancov a dodávateľských spoločností.
- Sledovanie termínov preventívnych a odborných prehliadok, úradných skúšok a ich zabezpečenie vrátane dohľadu a dozoru pri prácach.
- Odstraňovanie zistených nedostatkov po vykonaní odbornej prehliadky a úradnej skúšky,
- Report a zaznamenávanie zmien do vlastnej technickej dokumentácie,
- Vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov vo svojej pôsobnosti,
- Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu.

• Zázemie stabilnej spoločnosti,
• bohatý sociálny program,
• platové ohodnotenie zamestnanca vo verejnom záujme.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- žiadosť o prijatie do zamestnania,
- štruktúrovaný profesijný životopis,
- fotokópie dokladov o vzdelaní,
- čestné vyhlásenie o pravdivosti údajov uvádzaných v priložených dokladoch.

Od úspešného uchádzača sa bude pred uzatvorením pracovného pomeru vyžadovať preukázanie bezúhonnosti predložením výpisu z registra trestov nie staršieho ako tri mesiace.

Žiadosti s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť do 07.07.2017 na adresu:
Žilinská univerzita v Žiline, Oddelenie energetiky, Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, energetika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- odborná spôsobilosť pre prácu na vyhradenom technickom zariadení elektrickom podľa § 21-23 v rozsahu podľa príl. č. 11, Vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.,
- oprávnenie na obsluhu vyhradeného technického zariadenia tlakového min. v rozsahu b5 – kvapalinový kotol V. triedy na plynné palivo,
- skúsenosti a prax v odbore MaR (meranie a regulácia),
- skúsenosti s verejným obstarávaním tovarov a služieb výhodou,
- zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť,
- schopnosť tímovej práce,
- manuálna zručnosť,
- technické myslenie,
- odolnosť voči stresu,
- dobrá fyzická kondícia pre práce vo výškach,
- E-mailová komunikácia,
- bezúhonnosť.

Žilinská univerzita v Žiline patrí už viac ako šesťdesiatpäť rokov k popredným vzdelávacím a vedeckovýskumným inštitúciám na Slovensku. Svojou bohatou tradíciou zaujíma významné miesto medzi slovenskými univerzitami a to nielen počtom študentov, ponukou zaujímavých a kvalitných študijných programov, ale najmä výraznou výskumnou i zahraničnou aktivitou. Univerzita aktuálne na svojich siedmich fakultách vzdeláva 7 850 študentov v 182 akreditovaných študijných programoch vo všetkých formách a stupňoch vysokoškolského štúdia.
Žilinská univerzita v Žiline na zabezpečenie svojich cieľov a zámerov zamestnáva cca 1 500 zamestnancov na rôznych pracovných pozíciách od vysokoškolských profesorov, vedeckých a výskumných pracovníkov po administratívnych a prevádzkových zamestnancov, ktorí zabezpečujú plynulý chod tejto vzdelávacej inštitúcie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3111054  Dátum zverejnenia: 23.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle ustanovení zákona č. 553/2003 Z. z. a v znení neskorších predpisov