Procesný inžinier PLC programátor /globálny tím/

Miesto práce
Ul. Zeppelina č.1, okres Levice
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie a programovanie PLC programov so zameraním na globálny štandard
Zmena a zdokonalenie existujúcich PLC programov
Analýza požiadaviek a potrieb pre strojové programy
Podpora pri technických otázkach týkajúcich sa programu PLC
Spolupráca s globálnym tímom odborníkov na procesy
Komunikácia s dodávateľom strojov a zariadení

  • Zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • Nadštandardné lekárske prehliadky
  • Významná dotácia stravy zamestnancom
  • Odborné školenia
  • Konto pracovného času
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

-spolupráca s tímom odborníkov na výrobky na celosvetovej úrovni
  • pravidelné služobné cesty a práca na projektoch v rámci našej medzinárodnej výrobnej siete
  • nadštandardné platové podmienky a benefity ako aj programy ďalšieho osobného rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, technológie riadenia, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

VŠ II. alebo III. stupňa Elektrotechnika alebo zameranie na technológie riadenia / automatizácie
Prax na obdobnej pozícii vo výrobnom procese 3-5 rokov
Práca na PC na užívateľskej úrovni (MS Office, Siemens SIMATIC, MS Excel, MS Outlook, MS PowerPoint, MS Word)
Skúsenosti s integráciou senzorov a skúšobných zariadení
Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni /B2/ podmienkou, nemecký jazyk / B1/ výhodou
Samostatnosť, štrukturovanosť a zameranie na cieľ, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti.
Vodičský preukaz B podmienkou, ochota cestovať

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly tlmenia, závod Levice

Levický závod, ktorý je súčasťou Prevádzkovej jednotky Moduly tlmenia, zahájil svoju výrobu v roku 2008 a v súčasnosti zamestnáva vyše 700 zamestnancov.

Tlmič používaný v automobilovom priemysle predstavuje hydraulický systém tlmenia. Pre výrobu tlmičov sa využívajú moderné technológie robotického zvárania v ochrannej atmosfére, katodického ponorného lakovania s predvolenou povrchovou úpravou a montáže hydraulického systému tlmičov.

Spoločnosť dodáva komponenty do takmer všetkých automobilových značiek, najvýznamnejšími zákazníkmi sú Nissan, Mercedes a Volvo.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Jana Kisova
Tel.: 036/6294 345
E-mail: poslať životopis
ID: 3072378  Dátum zverejnenia: 12.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou