Technológ - príležitosť pre absolventov /závod Šahy/

Miesto práce
okres Levice
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
 normovanie osvedčených postupov v oblasti výroby tlmičov nárazov
 vytváranie a spracovanie kusovníkov
 neustále zlepšovanie dostupných technológií na výrobu tlmičov nárazov
 monitorovanie, analýza, výber a zavádzanie nových technológií na výrobu tlmičov
nárazov
 čítanie a preverovanie technických výkresov
 technická podpora výrobných závodov v rámci našej celosvetovej výrobnej siete
zabezpečenie stabilných a efektívnych výrobných procesov, nadväzných výrobných,
montážnych a kontrolných procesov

  • Zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • Nadštandardné lekárske prehliadky
  • Významná dotácia stravy zamestnancom
  • Odborné školenia
  • Konto pracovného času
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

Ponúkame:
 zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov (13. a 14. plat, cestovný prispevok, ... )
 nadštandardné lekárske prehliadky
 výrazná dotácia stravy zamestnancom
 odborné školenia (aj dlhodobejšie pôsobenie v zahraničí)
 jazykové kurzy
 konto pracovného času
 doplnkové dôchodkové sporenie
 ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov
 pracovná pozícia umožňuje cestovanie, pobyty v zahraničí a výkon práce aj mimo
závodu v Leviciach

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite žiadosť spolu so životopisom na uvedenú kontaktnú adresu - poštou, e-mailom, faxom. Do predmetu uveďte názov obsadzovanej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Nezabudnite nám udeliť v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie a dobu, na ktorú nám tento súhlas udeľujete. Po uplynutí Vami stanovenej doby obdržané materiály skartujeme, resp. Vám ich na požiadanie vrátime.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ strojárskeho alebo technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ strojárskeho zamerania – pozícia je vhodná aj pre absolventa, prax vítaná
  • znalosť anglického jazyka podmienkou, nemecký jazyk a maďarský jazyk výhodou
  • Dobrá orientácia vo výkresovej dokumentácii
  • znalosť MS office

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly tlmenia, závod Levice

Levický závod, ktorý je súčasťou Prevádzkovej jednotky Moduly tlmenia, zahájil svoju výrobu v roku 2008 a v súčasnosti zamestnáva vyše 700 zamestnancov.

Tlmič používaný v automobilovom priemysle predstavuje hydraulický systém tlmenia. Pre výrobu tlmičov sa využívajú moderné technológie robotického zvárania v ochrannej atmosfére, katodického ponorného lakovania s predvolenou povrchovou úpravou a montáže hydraulického systému tlmičov.

Spoločnosť dodáva komponenty do takmer všetkých automobilových značiek, najvýznamnejšími zákazníkmi sú Nissan, Mercedes a Volvo.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Jana Kisova
Tel.: 036/6294 345
E-mail: poslať životopis
ID: 2903328  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou