Dobrá práca. Lepší život.
> jeden z najväčších zamestnávateľov v okrese Trnava a Levice

Technológ

Miesto práce

Trnava

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická príprava výroby na prevádzke dvojhmotových zotrvačníkov
- zavádzanie nových dielov do výroby
- tvorba nových zriaďovacích a technologických postupov
- prevádzanie skúšok nového náradia, stanovenie cyklových časov
- spolupráca s konštrukciou náradia a vývojom
- plánovanie toku materiálu, layoutov, tvorba analýz vo výrobných procesoch
- optimalizácia výrobných procesov a zlepšovanie produktivity z technologického hľadiska
- spolupráca pri riešení technických problémov vo výrobe
- koordinácia aktivít pri zabezpečovaní strojov a technológií
- starostlivosť o sériovú výrobu, spolupráca pri riadení zmien

Iné výhody

• Zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Významná dotácia stravy zamestnancom
• Odborné školenia
• Konto pracovného času
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- VŠ technického smeru
- Dobrá orientácia vo výkresovej dokumentácii
- AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni

ZF celosvetovo
Nemecký koncern ZF po zlúčení s americkou spoločnosťou TRW je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť s viac ako 100-ročnou tradíciou sa zaoberá výrobou hnacích a podvozkových systémov ako aj systémov aktívnej a pasívnej bezpečnosti pre automobilový priemysel. Celosvetovo zamestnáva viac ako 134 000 zamestnancov v 230 výrobných závodoch v 40 krajinách sveta. Spoločnosť dosahuje celkový ročný objem výroby 30 miliárd Euro.

Od roku 1993 pôsobí koncern ZF aj na Slovensku. Vo výrobných závodoch v Trnave a Leviciach zamestnáva viac než 2500 zamestnancov a dosahuje ročný obrat takmer 355 mil. eur.

Spoločnosť má na Slovensku tri prevádzkové jednotky:
  • Moduly hnacieho ústrojenstva v Trnave a Leviciach – osobné spojky, dvojhmotnostné zotrvačníky, meniče
  • Moduly tlmenia v Leviciach – konvenčné tlmiče nárazov
  • Podvozkové komponenty v Leviciach – guľové kĺby a stabilizátory
ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly hnacieho ústrojenstva, závod Trnava
Produktové portfólio trnavského závodu, ktorý v rámci koncernu ZF vznikol ako prvý na Slovensku už v roku 1993, tvoria spojky pre osobné automobily, meniče krútiaceho momentu a dvojhmotnostné zotrvačníky. V súčasnosti závod zamestnáva viac ako 1300 zamestnancov.
V závode sú sústredené špičkové výrobné technológie z oblasti lisovania, tepelného spracovania, trieskového obrábania, zvárania (laserom, elektrónovým lúčom, spájkovanie, MIG a MAG, odporové), chemickej výroby a montáže aj s vysokým stupňom automatizácie. Závod disponuje aj vlastnou nástrojárňou.
V Trnave pôsobí tiež výskumno-vývojový tím v rámci aplikačného vývoja a je tu lokalizované aj Centrum zdieľaných služieb pre slovenské závody.
Výroba smeruje k širokej škále automobilových zákazníkov, medzi najvýznamnejších patria VW, Ford, PSA, GM a Volvo.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite žiadosť spolu so životopisom na uvedenú kontaktnú adresu - poštou, e-mailom, faxom. Do predmetu uveďte názov obsadzovanej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Nezabudnite nám udeliť v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie a dobu, na ktorú nám tento súhlas udeľujete. Po uplynutí Vami stanovenej doby obdržané materiály skartujeme, resp. Vám ich na požiadanie vrátime.

Adresa spoločnosti

ZF Slovakia, a.s.
Strojárenská 2
917 02 Trnava
ID: 2796655   Dátum zverejnenia: 3.11.2016