Technik kvality - vstupná kontrola

ZF Slovakia, a.s. Ul. Zeppelina 1, 934 01 Levice, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola dodávateľských vzoriek príslušnými meracími zariadeniami
  • vytváranie dodávateľských reklamácii
  • reportovanie ukazovateľov kvality na svojich nadriadených kolegov
  • meranie materiálových vlastností oceľových materiálov, ako sú: meranie tvrdosti, chemický rozbor materiálu
  • kominkácia a brainstorming úloh pri riešení problémov s materiálmi s príslušnými oddeleniami, ako sú: oddelenie kvality, oddelenie technickej prípravy výroby, oddelenie výroby, oddelenie logistiky
  • každoročná inventúra materiálov v sklade prvých vzoriek, v izolačnom sklade vstupnej kontroly
  • programovanie meracích zariadení na úrovni administrátora
  • vytváranie kontrolných plánov v systéme SAP
  • vykonávanie interných auditov systému
  • úspešné vedenie a obhajovanie zákazníckych auditov na svojom oddelení
  • udržiavanie procesov, aby boli v súlade s platnými špecifikáciami, normami a požiadavkami zákazníkov

  • Zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • Nadštandardné lekárske prehliadky
  • Významná dotácia stravy zamestnancom
  • Odborné školenia
  • Konto pracovného času
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  •  stredná škola technického zamerania, poprípade VŠ strojárskeho alebo technického zamerania
  •  schopnosť čítania technických výkresov
  •  znalosť kvalitatívnych noriem a techník (8D, PDCA) – výhodou
  •  pracovné skúsenosti v oblasti kvality a komunikácie s externými dodávateľmi výhodou
  •  anglický jazky na úrovni B1, znalosť iných jazykov výhodou
  •  precíznosť, systematickosť a samostatnosť
  •  zmysel pre tímovú prácu
  •  znalosti microsoft office minimalne pokročilý
  • ochota pracovať pri riešení úloh spojených s dodávateľskými nezhodami na výrobkoch a nezhodami vo výrobnom procese

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Podvozkové komponenty, závod Levice

Levický závod, ktorý je súčasťou Prevádzkovej jednotky Podvozkové komponenty, zahájil svoju výrobu v roku 2008 a v súčasnosti zamestnáva 370 zamestnancov.

Závod je zameraný na výrobu guľových kĺbov a stabilizátorových tyčí za použitia technológií obrábania, zvárania a montáže.

Závod má široký okruh zákazníkov lokalizovaných vo viac ako 70-tich závodoch na celom svete. Medzi kľúčových patria automobilky VW, General Motors, Ford, PSA, Fiat a Renault.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alena Pulišová
Tel.: +421366294641
E-mail: poslať životopis
ID: 2529561  Dátum zverejnenia: 15.1.2018