Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Dobrá práca. Lepší život.
> jeden z najväčších zamestnávateľov v okrese Trnava a Levice

Konštrukčný inžinier (Vývoj & Výskum)

Miesto práce
ZF Levice, s. r. o., Nitriansky kraj
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
ihneď
plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Riešenie konštrukčných problémov počas výroby
- Tvorba 3D modelov a výkresovej dokumentácie jednotlivých častí
- Spolupráca pri zdokumentovaní vývojových projektov, vyhodnocovanie výsledkov a prispôsobenie konštrukčných riešení
- Spolupráca s oddelením R&D v centrále spoločnosti (Nemecko)
- Spracovanie údajov a dokumentácie v CAD

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
strojárske, technické, elektrotechnické, strojárske
Vodičský preukaz
B
- Ukončené VŠ vzdelanie strojárskeho zamerania
- Užívateľská znalosť s CAD softwarom (napr. Autocad, ProEngineer, Alibre)
- Ochota pracovať v tíme, presnosť, kreativita, zodpovedný pristup k práci
- Vysoké pracovné nasadenie a flexibilita
- Komunikatívna úroveň anglického alebo nemeckého jazyka
- Skúsenosti v oblasti konštrukcií dielov pre automobilový priemysel výhodou

Závody v Leviciach nabehli na sériovú výrobu v roku 2008.
ZF Levice s.r.o., divízia Technológie tlmenia sa zaoberá výrobou tlmičov a v súčasnosti zamestnáva viac ako 400 zamestnancov.

Tlmič používaný v automobilovom priemysle predstavuje hydraulický systém tlmenia. Za účelom výroby tlmičov sa v sídle spoločnosti ZF Levice s.r.o. využívajú moderné technológie robotizovaného zvárania v ochrannej atmosfére, ktoré sa vyžívajú pri výrobe vonkajších trubiek. V procese skvalitňovania výroby nasleduje katodické ponorné lakovanie s predvolenou povrchovou úpravou za účelom ochrany pred koróziou.

Finalizáciu procesov zaručuje moderná, zväčša poloautomatizovaná montáž, hydraulického systému tlmičov vrátane využitia kontrolnej techniky v rámci procesu. Okrem toho, že spoločnosť dodáva komponenty do takmer všetkých automobilových značiek, môžeme spomenúť troch najväčších odberateľov, ktorými sú Nissan, Mercedes a Volvo.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám životopis v slovenskom a anglickom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu e-mailom. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície. Osobne budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám pracovnej pozície.

Nezabudnite nám udeliť súhlas podľa zákona 428/2002 Z.z. s evidenciou a spracovaním osobných údajov v databáze ucházačov o zamestnanie.
Adresa spoločnosti
ZF Slovakia, a.s.
UL. Zeppelina 1 Zobraziť na mape
93401 Levice
ID: 1297601   Dátum zverejnenia: 22.4.2013
Lokalita: Nitriansky kraj
Pozícia: Konštruktér
Spoločnosť: ZF
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

ZF