Inženýra vývoj SW (m/ž)- C, C++ nové projekty

ZF Engineering Plzeň s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Slovenská republika, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

Vývoj SW pro realizaci funkcí automatických převodovek a pojezdových mechanismů nebo základních funkcí řídících jednotek jednotlivých systémů vyvíjených v naší společnosti. Testování SW/HW v laboratoři i na vozidlech.

• Programování systémů pracujících v reálném čase v jazycích C a C++
• Programování SW pro podporu a testování těchto systémů
• Využívání moderních zkušebních metod
• Softwarové metriky a struktury
• Integrace a testování softwaru
• Sledování, analýza a řešení problémů

Nabízíme:

• Kompletní zaškolení v dané problematice
• Účast na vývoji systémů a špičkových technologií pro světové výrobce automobilů
• Zajímavou a tvořivou práci v přátelském kolektivu
• Spolupráci na projektech s dalšími 6ti vývojovými centry firmy ZF
• Nadstandardní mzdové ohodnocení
• Další profesní růst a vzdělávání
• Možnost služebních cest do zahraničí a využití jazykových znalostí
• Případnou možnost postupu na pozici projektového koordinátora

Požadujeme:

• VŠ vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, kybernetika nebo informatika (lze i absolvent)
• Znalost C, C++
• Dobré jazykové znalosti německého a/nebo anglického jazyka slovem i písmem (podpoříme jazykovými kurzy)
• Znalosti v oblasti vývoje softwaru pro systémy pracující v reálném čase nutností
• Znalosti v oblasti programování jednočipových uC
• Samostatnost
• Zodpovědnost
• Proaktivní přístup

Zasílejte prosím cv v anglické nebo německé verzi !

Pozor, změna telefonního čísla:
Telefon/Phone +420 373 736-302, Telefax/Fax +420 373 736-312

Benefity

- po 1 roce příslušnosti ke společnosti – příspěvek na penzijní nebo živ. připojištění 300,- Kč
- po 2 letech 600,- Kč,-, po 5 letech 1000,- Kč
- jazykové vzdělávání ve firmě (NJ, AJ) zdarma
- zajištění odborného vzdělávání
- služební zahraniční cesty
- stabilní zázemí zahraniční společnosti
- příjemný kolektiv, příjemné pracovní prostředí
- 1 x ročně přezkoumání mezd ( červenec)
- flexibilní časové konto
- pružná pracovní doba 8:30 - 15:30 , pá 8:30 – 14:30
- roční bonusy za hospodářský výsledek firmy
- variabilní složka mzdy – nastavuje se každý duben v roce
- 25 dní dovolené
- letní a vánoční slavnost
- firemní stravování – cena menu 40 Kč( polévka, hlavní jídlo, dezert/salát)
- příspěvek na dopravu
Vzdálenost Měsíční brutto částka Kč

0 - 20 km 500 Kč
21 - 30 km 800 Kč
31 - 50 km 1 200 Kč
51 km - více 1 600 Kč

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2134769  Dátum zverejnenia: 10.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.