Pracovník tepelného zpracování

ZETOR TRACTORS a.s

Místo práce
Trnkova 111, 628 00 Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše práce
• seřízení pecí, manipulace se zvedacím zařízením
• dohled nad zpracováním dílců v peci, počítačem řízená obsluha pecí
• ovládání zásobníku s technickými plyny
• odpovědnost za kvalitu odvedené práce
• dodržování technologických i bezpečnostních postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí
• odpovídající mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektivu dlouhodobé spolupráce

Informace o náboru

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis (nejlépe e-mailem).

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů společností ZETOR TRACTORS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání. Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Váš souhlas s uložením informací bude automaticky prodloužen vždy o další roční období, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojní zaměření

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil
• SOU strojního zaměření
• praxe min. 3 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti
• znalost tepelného zpracování, seřízení a práce na pecích
• orientace v technické dokumentaci, znalost měřidel HRc
• znalost pecí Aichelin výhodou
• ochota učit se novým věcem, flexibilita
• manuální zručnost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od zahájení výroby traktorů značky Zetor v roce 1946 bylo vyrobeno více než 1,2 milionu kusů, přičemž většina byla exportována do 90-ti zemí světa. Pro dosažení dalších cílů v budoucnu potřebujeme nejen naše dlouholeté know-how, hlavně ale také spokojené a loajální zaměstnance.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1863813  Dátum zverejnenia: 10.9.2014