Řidič C+E nabídka práce v Německu

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Oskar von Miller Str. 3a, Essenbach, 84051, Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRÁCE V NĚMECKU na německou smlouvu!!!

Personální německá společnost ZERO-MAXX GmbH se sídlem u Landshutu hledá pro své významné klienty (bavorské spedice a transportní firmy) spolehlivé řidiče kamionové dopravy s ŘP C+E.

Popis a nabídka práce:
Nabizime dva mozne typy preprav :

1. linková vnitrostátní doprava pro BMW ,Audi,WV nebo Porsche
po-pá, +2x mozna práce o sobotě (extra placené) ideální pro řidiče bez NJ, ubytování na penzionu, CZ dispo
2. dálková doprava nacionalni ( cele Nemecko ), spaní v kabině vozidla

Výjezdy, lokalita práce: Landshut, München, Dingolfing, Regensburg, Nürnberg, Stuttgart,Leipzig a okolí

V případě zájmu o pracovní nabídku nám zašlete Váš životopis na uvedenou email. adresu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- perspektivní a stabilní práce u německé firmy
- německá pracovní smlouva
- kompletní pojištění v Německu
- dobré platové podmínky
- zajistíme ubytování
- možnost zažádat o příspěvky Kindergeld ve výši 180E/měs. na dítě
- příspěvky Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
- přímé jednání
- individuální přístup

Informace o náboru

Informace:
Müller Jindrich (hovořím česky),
Email: [email protected]
Mobil: +49 151 171 12853
www.zero-maxx.de

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B, C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- ŘP C+E, profesní průkaz, digitální karta
- zákl. ADR výhodou, u BMW linkových tras podmínkou
- NJ na komunikativní úrovni
- praxe min. 2 roky na kamionové dopravě
- aktivní přístup k práci
- zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita
- os. vozidlo k dopravě do zaměstnání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1953760  Dátum zverejnenia: 3.9.2015