Adept na manažéra v obchode

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacOdmeny a príplatky , výhody podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš ZMENU, ak si komunkatívny/a a rád/a pomáhaš iným, nechceš čakať na zázrak , že "bude lepšie", OZVI SA HNEĎ!!!
Naučíme ťa všetko, aby si sa mohol/a živiť obchodom do konca Tvojho života:-)
Žiadame IBA: Dochvíľnosť, ochotu učiť sa nové veci, zmysel pre humor, kolektívne myslenie a zodpovednosť :-)
Rád spoznávaš nových ľudí? U nás to zažiješ:-)
Ak ťa zaujíma viac podrobností, NEVOLAJ...pošli životopis...ak ním zaujmeš, ozveme sa a pozveme ťa na osobné stretnutie:-)

- nadpriemerný príjem, dobrý kolektív, normálny šéf :-)
- flexibilná pracovná doba
- osobnostný a kariérny rast
- materiály, školenia, priestory ZADARMO
- kvalitné produkty, za ktoré sa nemusíte hanbiť
- mimoriadne týždenné a mesačné odmeny
- lacnejší nákup produktov pre svoju potrebu

Informácie o výberovom konaní

POSTUP:
1)pošlite nám životopis prostredníctvom PROFESIA
2)vybratým uchádzačom oznámime termín pohovoru
3)príďte včas a v adekvátnom oblečení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, chuť dokázať sebe aj iným, že niečo dokážete
- ochota učiť sa, úsmev, tímový hráč
-ochota robiť veci inak, ako ich robí 80% ľudí
- ZODPOVEDNOSŤ
- manažérske skúsenosti sú vítané
- VYTRVALOSŤ, AMBICIÓZNOSŤ
Skúsenosť s prácou v zdravotníctve vítaná ( nie je podmienka)

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3165197  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac