Obchodný manažér

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Karadžičova 7610/16, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1200 - 1400 EUR /mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi, odborné poradenstvo, tvorba cenových kalkulácií, reporting, práca v kancelárii na základe zmluvy o sprostredkovaní obchodného kontaktu.

Zázemie stabilnej spoločnosti, odborné vzdelávanie, rýchly kariérny rast, príjemné pracovné prostredie, nadštandartné vybavenie spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup v práci, dodržiavanie etických zásad.

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o. je súčasťou holdingovej spoločnosti Zepter International, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívny tovar vysokej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja.
Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou v 60 krajinách sveta.
Na Slovensku patrí k najlepším značkám vo svojom segmente o čom svedčia ocenenia ako SLOVAK SUPERBRANDS 2015 a zlatá medaila QUDAL 2014/2015.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Karadžičova 7610/16
821 08 Bratislava
ID: 2761096   Dátum zverejnenia: 11.10.2016