Hľadáme samostatných, komunikatívnych ľudí na priamy predaj.

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia obchodného zástupu v našej spoločnosti je zaujímavou výzvou pre tých, ktorí sa v oblasti obchodu už pohybujú a uvažujú o zmene produktu predaja, alebo pre tých, ktorí by v tejto oblasti radi naštartovali svoju kariéru.
Práca na mandátnu zmluvu.

-zázemie stabilnej spoločnosti
-školenie potrebné pre výkon práce - bezplatne
-možnosť kariérneho postupu

Informácie o výberovom konaní

POSTUP:
1) pošlite svoj životopis prostredníctvom Profesia
2)vybratým uchádzačom obratom oznámime termín pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-chuť pracovať a "drive"
-vynikajúce komunikačné schopnosti
-vysoká miera samostatnosti
-vytrvalosť, zodpovednosť

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2756094  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Provízny systém